Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію

Тривожна
сигналізація
від 400 грн/міс

Тривожна кнопка – одна із складових систем охорони бізнесу

Отримайте цілодобовий захист майна та персоналу!

 • Безліміт викликів охорони.
 • Фіксована оплата на місяць.
 • Прибуття охорони цілодобово 24/7
 • Безкоштовне підключення та налаштування системи.
 

Тревожная кнопка

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Нам довіряють

 

Тривожна кнопка для бізнесу в Києві

Тривожна сигналізцаі у вигляді стаціонарної кнопки необхідна, щоб вчасно викликати охорону, коли виникає загроза майну чи персоналу. Подача сигналу про лихо має бути непомітною для зловмисників. Це забезпечить виграш у часі до прибуття співробітників охоронної фірми «Статус».

Тривожна сигналізація може бути встановлена на наступних об’єктах:

 • В офісах, кімнатах переговорів.
 • Ресторанах та барах.
 • Магазини та торгові приміщення
 • Банки та фінансові установи>
 • Школах, лікарнях, аптеках.
 • Пропускних та контрольних пунктах.
 • Приймальних столах, в місцях, де видаються посилки та кореспонденція.
 • Житлових будинках і квартирах.

Тривожна кнопка існує різних видів виконання і, так само, привести її в дію можна по-різному. Наприклад, натисканням педалі, брелока, стаціонарної кнопки. Компактну переносну систему вважають найзручнішою, оскільки вона постійно може бути поруч. При цьому переносна тривожна кнопка легко може бути активована з двору власного будинку, якщо дозволяє відстань.

У багатьох випадках тривожна кнопка інтегрована в клавіатуру або брелок управління сигналізацією, а активувати її можна зі смартфона, що виключає додаткові витрати на придбання та встановлення системи тривожної сигналізації. Наприклад, Ajax чи U-Prox (МаксПро).

Варто окремо сказати про існування систем із прихованим приведенням у дію, коли тривожна сигналізація активується в момент збору для грабіжника коштів, чи інших цінностей. У багатьох кнопок встановлений захист, щоб унеможливити випадкове натискання. Але якщо вже й відбулося ненавмисне натискання, то скасування виклику здійснюється за допомогою ключа.

Підключення тривожної кнопки для офісів, ресторанів та підприємств

Кожен бізнес бажає почуватися у безпеці, тому підключення тривожної кнопки є саме тим засобом, який гарантує вам постійний захист. У разі виникнення нестандартних ситуацій тривожна сигналізація зможе вчасно вас захистити.

Основні причини, коли буде потрібна тривожна кнопка

 • У разі, коли зловмисники застають зненацька та необхідна термінова допомога.
 • У ситуаціях, коли відбувається небезпечна ситуація яка може зазгрожувати майну або персоналу.
 • При вимкненій сигналізації за допомогою тривожної кнопки можна швидко викликати групу швидкого реагування.

Найважливішим у небезпечній ситуації є час. Коли ви натискаєте на тривожну кнопку, сигнал надходить на пульт диспетчерського пункту і протягом кількох хвилини на місце прибуде група швидкого реагування, яка вирішить будь-яку конфліктну ситуацію.

Чому тривожну сигналізації найкраще підключити в фірмі “Статус”

Тривожна кнопка сигналізації від фірми «Статус» корисна тим, що для її встановлення можна вибрати непомітне та доступне місце. Зазвичай вона встановлюється на нижню сторону столу або можна вибрати для установки іншу робочу поверхню.

У разі виникнення небезпеки подача сигналу на диспетчерський пульт здійснюється швидкісним каналом в режимі реального часу. Встановлена тривожна сигналізація дає можливість будь-якому підприємству або приватній особі суттєво заощадити кошти, не наймаючи фізичної охорони.

Фірма «Статус» пропонує великий вибір дизайнів відповідно до сучасних вимог. Тому наша тривожна сигналізація проста у використанні, непомітна і чудово поєднуватиметься з будь-яким інтер’єром.

Ми маємо демократичні ціни, в суму абонплати входить необмежена кількість виїздів на виклик та поточне техобслуговування. Фірма “Статус” також надає гарантію 3 роки на все обладнання.

Будь-який об’єкт, що охороняється, знаходиться під наглядом наших фахівців цілодобово і, у разі виклику, співробітники прибудуть на місце за лічені хвилини. Окрім того, наша охоронна фірма несе матеріальну відповідальність за якість своїх послуг.

Фірма «Статус» забезпечить вам надійний захист та безпеку!

Як активувати систему?

Сигналізація, в залежності від виконання, спрацьовує різними способами. Наприклад, можна натиснути на педаль, брелок, стаціонарно встановлену кнопку. Компактна переносна система зручна тим, що завжди знаходиться під рукою. Якщо дозволяє відстань, то переносну кнопку можна активувати навіть у дворі приватного будинку. Також існують системи прихованої активації – наприклад, під час збору для зловмисника грошей чи матеріальних цінностей. Багато кнопок захищені від випадкового натискання, але якщо ви натиснули на кнопку випадково, виклик можна відмінити за допомогою ключа.

Переваги тривожної сигналізації

Користь від використання тривожної кнопки така. Система швидко встановлюється в непомітному, легкодоступному для співробітників місці. Як правило, для монтування вибирається нижня сторона стола або іншої робочої поверхні. Сигнал на пульт подається безперебійно, задіяно швидкісний канал. Ви можете зменшити витрати підприємства на утримання штату охоронців, подати сигнал лиха, навіть якщо в будинку відімкнута електрика. Дизайн, виконаний з урахуванням сучасних вимог, дозволяє тривожній кнопці гармонійно вписатися у будь-який інтер’єр. Пристрій вирізняється простотою та непомітністю у використанні. Моніторинг об’єкту ведеться цілодобово, спеціалісти конмпанії “Статус” приїжджають на виклик протягом кількох хвилин. Зручна установка тривожної сигналізації в приватних будинках. Якщо господарі вдома, а злочинець проник на територію будинку, ви значно швидше скористаєтеся тривожною кнопкою, ніж телефоном.

Готові рішення

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию