Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію

Дилетанти в охоронному бізнесі – загроза безпеці громадян


У наш час нестабільності і змін у всіх сферах бізнесу з’являються дилетанти, яких можна сміливо називати шахраями. Своєю халатністю та низьким рівнем професіоналізму вони завдають шкоди репутації всього ринку послуг і ставлять під загрозу відносини з клієнтами. Охоронний бізнес, на жаль, не став винятком.

Завдяки мораторію на перевірки малого і середнього бізнесу, деякі невеликі компанії безпідставно приписують собі переваги над іншими учасниками ринку. Від них часто можна почути байки про тисячі клієнтів, величезному автопарку, який чи не позиціонується як основна причина пробок в Києві. Такі «лідери охорони» в своїх історіях можуть заходити дуже далеко …

Але Ви навіть уявити собі не можете, яким чином цей «величезний» автопарк стає реальністю!

Компанія вкладає гроші в рекламу, не набуває автомобілі для груп реагування, а домовляється з таксистами (просто приватниками на власних машинах), які за невелику плату виїжджають за адресою в разі спрацювання сигналізації для огляду об’єкту, що охороняється. Якщо на об’єкті, що охороняється дійсно проблема, на адресу направляють “спортсменів” на приватних авто з логотипами фірми охорони, або того гірше – без всяких розпізнавальних написів.

Здавалося б, а в чому проблема?

За статистикою крадіжка відбувається за 2-5 хвилин. Час очікування таксі всім відомо: приблизно 15 хвилин, а може бути і: “Вибачте, на Вашому напрямку відсутня вільна машина”, плюс час на обстеження об’єкта, плюс час на прибуття групи реагування, і того-20-30 хвилин! Клієнт, звичайно, про це не дізнається. Він бачить молодих людей у ​​камуфляжі, які стверджують, що приїхали за чотири, а то й за дві хвилини! Як правило, приватний автомобіль цих охоронців не обладнаний ні системами стеження (GPRS трекера), ні радіостанціями, ні сиренами, ні іншими пристроями контролю. Поважаюча клієнта охоронна компанія завжди надасть роздруківки з маршрутами руху і часом прибуття ГР (груп реагування), так як має власний автотранспорт, який гарантовано приїде до Вас на допомогу в потрібний час.

Невже репутація компанії може виправдовуватися кількістю коштів, вкладених в рекламну кампанію? Якщо фірма не вкладає гроші в покупку основних засобів: автомобілів, обладнання, що Ви зможете у неї відсудити, якщо Вас пограбують?

Головна функція охорони: вчасно і гарантовано приїхати для захисту здоров’я і майна клієнта, гарантувати компенсацію збитку в разі невдалого або несвоєчасного реагування.

Хотілося б відзначити, що у деяких охоронних компаній немає автомобілів оперативного реагування, для надання якісної послуги вони укладають договори з Поліцією охорони або іншими професійними охоронними компаніями. Вибір хорошого партнера з автомобілями охорони не погіршує загальну якість охорони, а навпаки, робить її покриття ширше, а реагування – краще.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию