Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067)243-23-03 . (067)402-14-01

замовити консультацію

Охорона будинків від 450 грн/міс

Великий вибір обладнання
Підключаємо на пульт будь-яке охоронне обладнання
Встановлення від 2 годин
В заздалегідь домовлений з вами час
гарантія
на обладнання 36 місяців
відповідальність
Ми матеріально відповідаємо за якість наших послуг
час прибуття 3-7 хвилин
Ми прибудемо вчасно
Залишити заявку

Бездротові системи охорони

 

Бездротові системи охорони ajax

Бездротові системи охорони maks

 

новорічна акція від статус

Розрахуйте вартість охорони вашого житла та гарантовано отримайте
2 подарунки при підключенні до Нового Року!

 

Сучасна бездротова система охорони


Безпровідна клавіатура

Встановлює та знімає приміщення з охорони та відправляє сигнал тривоги на пульт.Безпровідний датчик руху

Реагує на переміщення людей, ігнорує протяги та тварин.


Безпровідна централь

Контролює стан всіх датчиків в системі та сповіщує пульт охорони про тривоги.


Безпровідна кімнатна сирена

Голосно повідомляє про тривогу, відлякує зловмисника та привертає увагу сусідів.Безпровідний датчик відкриття

Захищає від проникнення через двері та вікна.Безпровідний протипожежний датчик

Визначає дим, перепади температури та небезпечний рівень чадного газу. Піднімає тривогу за допомогою сирени.Мобільний додаток для iOS і Android

Керує системою, допомагає контролювати всі датчики та пристрої, отримує повідомлення про тривогу.Брелок з тривожною кнопкою

Керує охоронною сигналізацією на відстані до 1000 м. та викликає групу швидкого реагування.Пакети послуг

Охорона з обладнанням MAKS

Вартість обладнання
3999 грн
Абонплата
450 грн/міс
 • Безкоштовна установка
 • Базовий комплект бездротового обладнання MAKS
 • Цілодобовий моніторинг за об’єктом технічними засобами охорони
 • Виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Охорона з обладнанням AJAX

Вартість обладнання
5999 грн
Абонплата
450 грн/міс
 • Безкоштовна установка
 • Базовий комплект бездротового обладнання AJAX
 • Цілодобовий моніторинг за об’єктом технічними засобами охорони
 • Виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Охорона з покупкою обладнання в розстрочку

Вартість обладнання
3999 грн
Абонплата
450 грн/міс
 • Безкоштовна установка
 • Розстрочка 0% без відсотків і переплат
 • Цілодобовий моніторинг за об’єктом технічними засобами охорони
 • Виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Працюючи з нами, ви отримуєте

Справжній захист без скритих платежів

Незалежно від кількості виїздів, вартість абонентської плати залишається незмінною

Цілодобовий моніторинг за об’єктами

Ви і ваші об’єкти в безпеці 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік

Впевненість в якості нашої роботи

Це матеріальна відповідальність і гарантія на обладнання 3 роки

Охорона приватного будинку в Києві

Охорона приватного будинку в Києві — є важливим та відповідальним завданням, успішне виконання якого забезпечує збереження та цілісність майна, а також безпеку мешканців.

Якісна охорона будинку в Києві може бути забезпечена за рахунок встановлення активної сигналізації, яка в робочому стані відлякує злочинців включенням сирен, мигалок, генерацією димової завіси або електрошокером. Пасивна сигналізація працює за іншим принципом – вона сповіщає власників будинку, коли виникає позаштатна ситуація.

Комплексний захист приватних будинків охоронною фірмою «Статус»

Комплексний захист приватних будинків охоронною фірмою «Статус» включає повний спектр послуг, за рахунок яких забезпечується надійна охорона заміського будинку.

Якщо вам потрібна охорона для будинку – потрібно просто оформити заявку. Після погодження дати та часу, до вас приїде спеціаліст, який прямо на місці надасть кваліфіковану консультацію, враховуючи всі особливості даного об’єкта, з наступним укладанням договору та плануванням монтажних робіт. Далі погоджується час на виконання монтажу – знадобиться не більше 2-3 годин.

 1. Техніки встановлять і налаштують активну, пасивну сигналізацію або комплексну систему, яка сповіщатиме про проникнення, виникнення пожежі, витік води або газу.

 2. Встановлять систему відеоспостереження з можливістю запису аудіо/відео на окремому носії, а також трансляцією на віддалені пристрої — комп’ютери, ноутбуки, смартфони.

 3. Підключать всі системи, на які покладена охорона приватного будинку, до охоронного пульта, та додатково встановлять тривожну кнопку.

 4. В елітних будинках, котеджних селищах існує можливість організувати стаціонарний пост для запобігання спробам проникнення.

Охоронна фірма «Статус» забезпечує охорону будинку протягом 24 годин завдяки використанню чотириканального зв’язку: GPRS, GSM, Інтернету та телефонної лінії. За рахунок цього здійснюється дублювання каналів зв’язку, щоб запобігти можливим діям з боку зловмисників та попередити небезпеку на будь-яких об’єктах, як от охорона приватного будинку (Київська область та будь-яка точка України), охорона периметру ділянки.

Якщо сигналізація спрацьовує – з контрольної панелі відразу ж надсилається тривожний сигнал на пульт охорони операторам, і протягом 3-7 хвилин гарантується прибуття групи швидкого реагування. Якщо виникне необхідність передачі сигналу в поліцейську дільницю, МНС або швидку допомогу – то на це піде не більше 15 секунд. На всіх автомобілях є світло-звукова індикація, GPRS-трекери, відеореєстратори, радіо- та мобільний зв’язок.

Охорона периметру заміського будинку

Охорона периметра заміського будинку включає цілий комплекс необхідних заходів, що відповідають за захист цієї території, якою є периметральна сигналізація. Не завжди є можливість створення надійної перешкоди зловмисникам за рахунок огорож, воріт та інших фізичних перешкод.

Більш надійна охорона периметра приватного будинку може бути здійснена технічними засобами спостереження – охоронними системами та датчиками, які відповідають за захист периметра. Також для перегляду віддалених ділянок можна організувати відеоконтроль та спостереження (як стаціонарний, так і поворотний).

Завдяки спеціальному освітленню забезпечується потрібний рівень світла для охоронного персоналу, якісної роботи відеоспостереження і створюється психологічний рівень почуття безпеки.

Пультова охорона будинків

Коли відбувається спрацювання автономної пасивної сигналізації, якій довірена охорона заміського будинку, сигнал тривоги з’являється на телефоні або комп’ютері власників. Тому їм доводиться самим реагувати на його надходження. А якщо заміський будинок знаходиться на значній відстані від Києва, то господарі фізично не встигнуть запобігти проникненню, до того ж зустріч зі зловмисником може бути небезпечною.

Більш надійна пультова охорона будинків. Якщо охорона будинку здійснюється саме таким чином, то, коли спрацьовує сигналізація, сповіщення про проникнення відправиться на охоронний пульт, який знаходиться поблизу будинку, що охороняється. В результаті чого через якихось 3-7 хвилин після прибуття групи швидкого реагування буде дано відсіч зловмисникам, навіть якщо вони озброєні.

Надсилання сигналу на пульт охорони може здійснюватися у таких випадках:

 • В автоматичному режимі, коли спрацьовує хоча б один датчик зі складу системи, що охороняється: контактний (дверний або віконний), датчик, що реагує на рух, розбиття скла, на вібрацію тощо.

 • Коли власники чи мешканці натискають на встановлену опційно тривожну кнопку. Поява тривожного сигналу може статися не лише на пульті охоронної фірми «Статус», а й в екстрених служб швидкої допомоги, поліції, рятувальників.

При виборі автономної системи охорони, необхідно сплатити лише за обладнання, його монтаж та підключення, без щомісячного внеску абонплати. Але надійніша, з високим рівнем безпеки охорона приватного будинку, що забезпечується фахівцями.

Чому охорону будинків варто довірити фірмі «Статус»

Охоронна фірма «Статус» надає повний комплекс послуг, куди входить охорона периметра заміського будинку, а також охорона приватного будинку у Києві, Українці, Обухові та інших містах Київської області.

 • Наші фахівці займаються розробкою оптимального комплексу заходів, під охорону яких можна здати котеджі, будинки, враховуючи їхню віддаленість від міста, цінне майно, особливості проживання (протягом року чи сезону), фінансові можливості замовника.

 • Здійснимо підбір надійного сучасного функціонального обладнання.

 • Зробимо професійно монтажні роботи в найкоротший термін.

 • Охорона будинку забезпечується цілодобовим щоденним моніторингом та оперативним реагуванням у випадку надходження сигналу чи виклику.

Ми пропонуємо найбільш лояльні ціни. В абонплату входять виїзди на виклик у необмеженій кількості та надання поточного техобслуговування. Також гарантуємо бездоганну роботу всього обладнання протягом трьох років, також на нас лежить матеріальна відповідальність за якісні послуги та безпеку наших клієнтів.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию