Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію

Охорона будинку

Охорона будинків від Статус - це цілодобова безпека та спокійний сон Вашої родини.

Ми пропонуємо оцінити переваги співпраці з нашою охоронною компанією, а саме:

Власні групи швидкого реагування - наявність спецперепусток для виїзду в комендантську годину

Необмежена кількість виїздів на об’єкт що знаходиться під охороною без додаткових платежів

Безкоштовне сервісне обслуговування та підтримка гарантійних обов’язків виробника

Матеріальна відповідальність у разі крадіжки

Підключення до пульту будь-якого охоронного обладнання та гарантія на обладнання 36 місяців

Безкоштовний мобільний додаток на смартфон для контролю та управління сигналізації на об'єкті.

Цілодобове безкоштовне технічне обслуговування систем безпеки

Програма лояльності для постійних клієнтів

Комплексний захист приватних будинків охоронною фірмою «Статус»

Комплексний захист приватних будинків охоронною фірмою «Статус» включає повний спектр послуг із монтажу охоронних систем для будинку або усього периметра та пультової охорони по Києву та Київській області.

Якщо вам потрібна охорона для будинку – потрібно просто оформити заявку. Після погодження дати та часу, до вас приїде спеціаліст, який прямо на місці надасть кваліфіковану консультацію, враховуючи всі особливості даного об’єкта, з наступним укладанням договору та плануванням монтажних робіт. Далі погоджується час на виконання монтажу – знадобиться не більше 2-3 годин.

 • Техніки встановлять і налаштують активну, пасивну сигналізацію або комплексну систему, яка сповіщатиме про проникнення, виникнення пожежі, витік води або газу.
 • Встановлять систему відеоспостереження з можливістю запису аудіо/відео на окремому носії, а також трансляцією на віддалені пристрої — комп’ютери, ноутбуки, смартфони.
 • Підключать всі системи, на які покладена охорона приватного будинку, до охоронного пульта, та додатково встановлять тривожну кнопку.
 • В елітних будинках, котеджних селищах існує можливість організувати стаціонарний пост для запобігання спробам проникнення.

Охоронна фірма «Статус» забезпечує охорону будинку протягом 24 годин завдяки використанню чотириканального зв’язку: GPRS, GSM, Інтернету та телефонної лінії. За рахунок цього здійснюється дублювання каналів зв’язку, щоб запобігти можливим діям з боку зловмисників та попередити небезпеку на будь-яких об’єктах, як от охорона приватного будинку (Київська область та будь-яка точка України), охорона периметру ділянки.

Якщо сигналізація спрацьовує — з контрольної панелі відразу ж надсилається тривожний сигнал на пульт охорони операторам, і протягом 3-7 хвилин гарантується прибуття групи швидкого реагування. Якщо виникне необхідність передачі сигналу в поліцейську дільницю, МНС або швидку допомогу — то на це піде не більше 15 секунд. На всіх автомобілях є світло-звукова індикація, GPRS-трекери, відеореєстратори, радіо- та мобільний зв’язок.

Пакети послуг

ОХОРОНА З ОБЛАДНАННЯМ U-PROX
Вартість обладнання
7524,00грн.
Абонплата
від 450грн/мес
 • Безкоштовна установка
 • Базовий комплект бездротового обладнання U-Prox
 • Цілодобовий моніторинг за об’єктом технічними засобами охорони
 • Виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги
Залишити заявку
Охрана с оборудованием AJAX Starterkit
Вартість обладнання
8800,00грн.
Абонплата
від 450грн/мес
 • Безкоштовна установка
 • Базовий комплект бездротового обладнання AJAX
 • Цілодобовий моніторинг за об’єктом технічними засобами охорони
 • Виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги
Залишити заявку
Охорона з обладнанням AJAX Starterkit 2 (3G)
Вартість обладнання
10400,00грн.
Абонплата
від 450грн/мес
 • Безкоштовна установка
 • Базовий комплект бездротового обладнання AJAX
 • Цілодобовий моніторинг за об’єктом технічними засобами охорони
 • Виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги
Залишити заявку

Працюючи з нами, ви отримуєте

ФІКСОВАНА ВАРТІСТЬ
Безлімітний виїзд ГШР та безкоштовний сервіс.
ПРИБУТТЯ 3-7 ХВИЛИН
Понад 50 груп реагування в районах Києва та передмісті.
ВПЕВНЕНІСТЬ У БЕЗПЕЦІ
Під нашим захистом понад 50 000 клієнтів на 12 000 об’єктах.

Чому охорону будинків варто довірити фірмі «Статус»

Охоронна фірма «Статус» надає повний комплекс послуг, куди входить охорона периметра заміського будинку, а також охорона приватного будинку у Києві, Українці, Обухові та інших містах Київської області.

 • Наші фахівці займаються розробкою оптимального комплексу заходів, під охорону яких можна здати котеджі, будинки, враховуючи їхню віддаленість від міста, цінне майно, особливості проживання (протягом року чи сезону), фінансові можливості замовника.
 • Підбір сучасних охоронних систем під вашу домівку.
 • Зробимо професійно монтажні роботи в найкоротший термін.
 • Охорона будинку забезпечується цілодобовим щоденним моніторингом та оперативним реагуванням у випадку надходження сигналу чи виклику.
 • Наші групи реагування знаходяться в більшості міст Київської області, що гарантує блискавичну реакцію на загрозу.

Ми пропонуємо найбільш лояльні ціни на ринку охорони. В абонплату входять виїзди на виклик у необмеженій кількості та надання поточного техобслуговування. Також гарантуємо розширену гарантію на обладнання протягом трьох рокі. За офіційним договором на нас лежить матеріальна відповідальність за якість надання послуг та безпеку наших клієнтів.

Бездротові системи охорони

 

Мы сертифицированные партнёры Ajax Systems и U-Prox

Охранные системы ajax

Охранные системы u-prox

Індивідуальний підбір охоронної системи та обладнання під Ваш будинок, дачу, котедж. По Київській області у військовий час групи реагування прибувать цілодобово.
Безкоштовний монтаж та підключення системи охорони.

1 день.

Підключаємо до охорони за 1 день. .

Реагування 24/7

Прибуття охорони СТАТУС вдень та вночі.

від 450 грн./місяць

Фіксована абонплата незалежно від кількості виїздів

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ

Спеціальна пропозиція для клієнтів компанії Статус

Якщо Вас турбує ситуація в країні та можливість постраждати внаслідок злодіїв або вибухової хвилі – У нас є для Вас гарна новина!

Ми пропонуємо ударостійкі плівки, які виготовлені спеціально для запобігання розбиття вікон внаслідок дії зовнішніх механічних факторів. Бронеплівки мають високі оптичні, механічні, антиабразивні та адгезійні властивості.

При використанні такі бронеплівки:

 • затримують проходження теплових та ультрафіолетових хвиль
 • попереджають травмування людей у разі розбиття скла, за рахунок цілісності самої плівки та утриманню уламків
 • попереджають запотівання та замерзання скла
 • наявність великої кількості відтінків дає можливість окрім захисту ще тонувати скло

Вже давно такі плівки застосовують у фінансових організаціях (в тому числі банківських відділеннях), в органах управління і влади, у музеях для збереження ексклюзивних експонатів, а також для захисту вітрин ювелірних магазинів та магазинів зброї.

Сьогодні ці бронеплівки доступні і кожному з Вас. Все що потрібно зробити – це зателефонувати нам по номеру, який Ви бачите на сайті.

Не зволікайте – для наших клієнтів бронеплівки на вікна доступні за акційною ціною – 800 грн.

Акції від компанії СТАТУС

Сплачуй абонплату за рік - отримай місяц охорони в подарунок!

Спеціальна пропозиція від компанії СТАТУС – місяць охорони безкоштовно при оплаті охоронних послуг на рік. Пропозиція діє як для існуючих клієнтів так і для тих хто лише збирається підключитись, та сумується з діючими акціями.

Запроси друга

При підключенні родичів, друзів або знайомих на пульт охорони Статус:

 • ви отримуєте 1 місяць безкоштовної охорони для одного об’єкта
 • ваш друг отримує 1 місяць безкоштовної охорони для одного об’єкта

Кількість приведених клієнтів та відповідно отриманих безкоштовних місяців в подарунок не обмежена. Більше друзів — вигідніша охорона! Акція діє для нових клієнтів. 

Охорона приватного будинку в Києві — є важливим та відповідальним завданням, успішне виконання якого забезпечує збереження та цілісність майна, а також безпеку мешканців.

Якісна охорона будинку в Києві може бути забезпечена за рахунок встановлення активної сигналізації, яка в робочому стані відлякує злочинців включенням сирен, мигалок, генерацією димової завіси або електрошокером. Пасивна сигналізація працює за іншим принципом — вона сповіщає власників будинку, коли виникає позаштатна ситуація.

Охорона периметру заміського будинку

Охорона периметра заміського будинку включає цілий комплекс необхідних заходів, що відповідають за захист цієї території, якою є периметральна сигналізація. Не завжди є можливість створення надійної перешкоди зловмисникам за рахунок огорож, воріт та інших фізичних перешкод.

Більш надійна охорона периметра приватного будинку може бути здійснена технічними засобами спостереження – охоронними системами та датчиками, які відповідають за захист периметра. Також для перегляду віддалених ділянок можна організувати відеоконтроль та спостереження (як стаціонарний, так і поворотний).

Завдяки спеціальному освітленню забезпечується потрібний рівень світла для охоронного персоналу, якісної роботи відеоспостереження і створюється психологічний рівень почуття безпеки.

Пультова охорона будинків, дач, котеджів

Коли відбувається спрацювання автономної пасивної сигналізації, якій довірена охорона заміського будинку, сигнал тривоги з’являється на телефоні або комп’ютері власників. Тому їм доводиться самим реагувати на його надходження. А якщо заміський будинок знаходиться на значній відстані від Києва, то господарі фізично не встигнуть запобігти проникненню, до того ж зустріч зі зловмисником може бути небезпечною.

Більш надійна пультова охорона будинків. Якщо охорона будинку здійснюється саме таким чином, то, коли спрацьовує сигналізація, сповіщення про проникнення відправиться на охоронний пульт, а звідти до найближчої групи реагування. В результаті чого через якихось 3-7 хвилин до вашого дому або дачі прибуде підготовлені охоронці які дадуть відсіч зловмисникам, навіть якщо вони озброєні.

Надсилання сигналу на пульт охорони може здійснюватися у таких випадках:

 • В автоматичному режимі, коли спрацьовує хоча б один датчик із системи, що охороняє: контактний (дверний або віконний), датчик, що реагує на рух, розбиття скла, на вібрацію тощо.
 • Коли власники чи мешканці натискають на встановлену опційно тривожну кнопку. Поява тривожного сигналу може статися не лише на пульті охоронної фірми «Статус», а й в екстрених служб швидкої допомоги, поліції, рятувальників.

При виборі автономної системи охорони, необхідно сплатити лише за обладнання, його монтаж та підключення, без щомісячного внеску абонплати. Але надійніша, з високим рівнем безпеки охорона приватного будинку, що забезпечується фахівцями.

Охоронні системи для будинку

Для безпеки вашого будинку ми використовуємо дротові та бездротові охоронні системи. Для кожного заміського будинку ми індивідуально розраховуємо комплект охоронної системи, датчиків та обладнання  виходячи із кількості вхідних дверей, вікон, кімнат, враховуємо проникнення через балкони та сусідні споруди, дерева. Тільки ретельний розрахунок охоронної системи забезпечує спокій та безпеку вашої домівки.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию