Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 420-15-60
замовити консультацію
mnogokvartirnuy dom

Як домушники вибирають квартири?


Не так давно жителів столиці вразила інформація в Мережі про те, що нібито ті квартири, які планують «зробити вибір» злодії, вони ж позначають яскравими стікерами. Хоч в поліції цю інформацію і спростували, але не можна бути настільки категоричними в тому, що злодії обирають квартиру навмання. Як показує практика, справи йдуть якраз-таки навпаки.

Справа в тому, що злодіїв прийнято ділити на дві загальні категорії: професіонали і аматори. Перші ніколи не зайдуть в випадкову квартиру: часто діє ціла організована злочинна група з чітким розподілом ролей: хтось із спільників стежить за квартирою, іншою – отримує інформацію іншим чином, інші – керують, а виконавець виконує всю «брудну» роботу. Таких не зупинять надійні двері або нібито неприступний замок – це наштовхне на думку, що за такими дверима вже точно є що приховувати.

За словами експертів, професійні злодії підбирають квартиру наступним чином:

# 1. Стежать. Це найпростіший і дієвий спосіб дізнатися, як часто ви буваєте вдома і навіть який у вас достаток. Про нього скаже автомобіль, який ви паркуєте у дворі, надто тонкий тюль ввечері. Для того, щоб дізнатися, як часто ви буваєте вдома, достатньо періодично дзвонити в домофон або по телефону, кожен раз представляючись то комунальниками, то рекламними агентами або просто продавцями ножів / пилососів і так далі. Всього лише тиждень-другий такого стеження, а то і менше, і можна сміливо заявити про те, що ви «на гачку».

# 2. Слухають. Найпростіший спосіб дізнатися про те, хто і коли і що купив – послухати. Практично в кожному дворі бабусі біля під’їзду знають про сусідів все, ті ж сусіди іноді теж не проти поговорити. Та й ви самі в безтурботних бесідах по телефону, ваші діти – в школі, друзі -в своєму оточенні можуть видати заповітну для домушників інформацію.

# 3. Аналізують. Ви навіть не уявляєте, наскільки розум у злочинця заточений під аналіз своєї потенційної жертви. Після тижні уважною стеження він буде знати про вас все. Для нього інформативні будь-які деталі: чи не забираєте пошту з ящика – ймовірно, вас немає вдома. Чи не включаєте ввечері світло – те ж саме, що не відкриваєте вікна і так далі.

Ваша безпека – у Ваших руках

Що робити зі справжніми професіоналами квартирних крадіжок? Вони знають, як відкривати будь-який замок (до речі, будь-який, абсолютно будь-який з них можна розкрити протягом тридцяти хвилин!) Або двері, решітки на вікнах. Коли вас немає вдома, вони можуть зайти в квартиру, як до себе додому. Зупинити їх зможе тільки постійний контроль над майном і квартирою. Якщо вас немає вдома – безглуздо довіряти пильним сусідам або злий собаці: проти професіоналів можуть впоратися тільки професіонали. Охоронна пультовая сигналізація поки ще не скорилася злочинної хитрості: її не можна без наслідків зламати або знеструмити, а наряд виїжджає протягом 3-7 хвилин (якщо, звичайно, ви довірилися професіоналам). Охоронна сигналізація будинку – це спокійний відпустку і 100% безпеку майна.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию