Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
Как обезопасить дачные дома в осенне-зимний период

Як убезпечити дачні будинки в осінньо-зимовий період?


Літо на дачі закінчилося, дачники роз’їхалися по міських квартирах. Залишати будинок без нагляду небезпечно – непрохані гості завжди тут як тут. Людський фактор представляє найбільшу небезпеку для дачних кооперативів і заміських будинків. Представники категорій населення з низькою купівельною спроможністю і відсутністю коштів для існування з настанням холодів відкривають “сезон полювання”. В осінньо-зимовий період дачі і заміські будинки – легка і солодка нажива для злодіїв. Зазіхнути на тимчасово нежитловий будинок можуть також бомжі і заздрісні сусіди. Тому обов’язково підготуйте дачу до зими, подбавши про збереження майна і самого будинку.

Вивезіть цінні речі

Не залишайте на дачі електроніку і побутову техніку. Вона може постраждати не тільки через підвищену вогкість і знижену температуру в неопалюваному будинку. Люди часом більш небезпечні, ніж сувора зима і стихійне лихо. Тому все цінне забираємо з собою в місто. Якщо на вікнах будинку немає віконниць, можете спеціально не закрити штори і залишити дверцята шаф відкритими, щоб було помітно, що брати нічого.

Замки, двері, паркани

Базові заходи, що перешкоджають проникненню небажаних гостей у будинок:
● міцні двері;
● надійні замки;
● високий паркан;
● міцні ворота;
● решітки на вікнах.

По периметру ділянки поставте високий паркан з цегли або будь-якого іншого матеріалу, досить міцного і стійкого до механічних впливів. Ворота повинні бути міцними з надійним замком.
В якості вхідних дверей обирайте конструкцію зі сталі, що має кілька хитрих замків. І не залишайте ключі під дверима або в хозблоці.
Замок, на жаль, не дає стовідсоткової гарантії, злодії-ведмежатники впораються практично з будь-яким. Але надійний замок ускладнить злодію завдання і може навіть відвадити від спроби пограбування. Одними з кращих замків вважаються:
● комбіновані;
● сувальдні.
Встановіть кілька видів замків.
Вікна слід захистити за допомогою міцних склопакетів, грат або віконниць. Віконниці повинні також замикатися на замок.

Освітлення території

Найчастіше крадіжки трапляються в темну пору доби. Злодії побоюються територій, які освітлюються. Датчики руху дозволяють заощадити електроенергію, оскільки спрацьовують в момент руху.

Сигналізація і відеоспостереження

Жоден паркан, двері і замки не дають 100% гарантії, на відміну від охоронних систем. Сьогодні на ринку представлено кілька видів сигналізацій:
● з тривожною кнопкою;
● з пультом управління;
● з кодом.
Установка сигналізації з виведенням на пульт охорони – найефективніший спосіб захистити дачний будинок. При несанкціонованому проникненні спрацьовує сигнал тривоги, і професіонали приїдуть на місце протягом декількох хвилин, а Ви отримаєте на телефон миттєве оповіщення про те, що трапилося.
Додатково доцільно встановити камери відеоспостереження – це дозволяє контролювати цілісність майна всередині будинку і на прибудинковій території, а запис доведе вину злодія і допоможе у встановленні особи зловмисника. Ви зможете контролювати ситуацію віддалено, що дуже зручно. Установка сигналізації і відеоспостереження – стратегічно грамотний крок і важливий захід застереження. Якщо крадіжка пов’язана з труднощами, злодії найчастіше вибирають здобич легше, навіть сама наклейка “Об’єкт знаходиться під охороною” вже відлякує злодіїв. А якщо все-таки грабіжник вирішиться на злочин – служба охорони відреагує без зволікань, і Ваш заміський будинок буде надійно захищений.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию