Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
охрана торговых точек

Як убезпечити магазини і торгові точки в період новорічних свят?


Передноворічна метушня – не тільки приємний клопіт для покупців і рекордні каси для торговельних точок, а й підвищений ризик пограбувань. Зловмиснику нескладно загубитися в натовпі. Тому в цей період потрібно бути максимально пильними і вжити додаткових заходів для охорони торгових залів роздрібних точок, салонів, маркетів, аптек, особливо якщо у підприємства немає власного штату охорони.

Ваше торгове приміщення потребує пильної уваги

 

Оцініть ризики, які можуть виникнути у зв’язку настанням новорічних свят. У торгових приміщеннях зловмисники можуть зробити спроби крадіжки товарів з вітрин, нерідкі випадки кишенькового шахрайства. Ви повинні знати свої вразливі місця, критично обміркувати ефективність вже прийнятих заходів і розробити план організації охорони торгового приміщення. Ваше завдання – забезпечити безпеку:

  • самого магазину;
  • працюючого персоналу;
  • покупців;
  • торгового процесу;
  • каси;
  • товарів.

Встановивши якісну охоронну систему, Ви зможете знизити відсоток втрати від крадіжок і підвищити оборот підприємства, поліпшити дисциплінованість персоналу, контролювати співробітників і відвідувачів, забезпечити високу якість їх взаємодії і стабільність свого бізнесу.

 

Види охорони торговельних приміщень

Виходячи зі специфіки та розміру об’єкта, наявних ризиків і переслідуваних цілей, проводиться підбір оптимального рішення.

 

Пультова охорона

Складна система безпеки, яка передбачає задіяння людей і техніки і забезпечує ефективний захист об’єкта в будь-який момент часу. Спостереження за торговим приміщенням здійснюється за допомогою датчиків, що передають сигнал на пульт централізованого спостереження. Оператор пульта в разі надходження тривожного сигналу моментально висилає на місце групу швидкого реагування. Пультова охорона захищає не тільки від несанкціонованого проникнення на об’єкт з метою грабежу, але і від вандалізму, а в парі з пожежною сигналізацією від підпалу і випадкового загоряння.

 

Кнопка тривоги

Технічне рішення для оповіщення про позаштатну ситуацію. Кнопка може бути стаціонарною, у вигляді радіобрелка або поєднувати обидва варіанти. Забезпечує безпеку співробітників і об’єкта в робочий час. При натисканні на кнопку співробітник відправляє сигнал тривоги на диспетчерський пункт, і на місце моментально направляється група швидкого реагування.

 

Відеоспостереження

Фіксує все, що відбувається в торгових залах та на території об’єкта. Для цього в різних місцях приміщення і на входах встановлюються камери таким чином, щоб не було сліпих зон. Система дозволяє стежити за поведінкою співробітників і відвідувачів, в разі сталася крадіжки зняти момент злочину і отримати незаперечний доказ скоєного, відобразити особи зловмисників, машину, на якій вони зникли і інші подробиці.

 

Для того, щоб по максимуму забезпечити безпеку Вашого торгового об’єкта в період новорічних свят, організуйте комплексну охорону. Кваліфіковані співробітники охоронної служби продумають систему до дрібниць. Магазин буде під наглядом 24/7, що дасть Вам впевненість і спокій за свій бізнес.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию