Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію

Як вибрати охоронну компанію і не стати жертвою власної безпечності


В охороні майна технічними засобами (сигналізацією) є чотири складові, кожна з яких є визначальною.

Наступні аспекти істотно впливають на якість послуги і в кінцевому рахунку відповідає за збереження майна клієнта:

 •  Монтаж системи сигналізації: якість обладнання, правильність блокування вразливих зон об’єкта, насиченість об’єкта датчиками сигналізації, антісаботажние умови установки та інше.
 •  Робота Пункту централізованої охорони (ПЦО): надійність і резервування апаратури, канали зв’язку для передачі сигналу «тривога» з охоронюваного об’єкта, контроль над роботою чергових операторів пульта охорони, їх професіоналізм та компетентність.
 •  Групи оперативного реагування (ГОР): автотранспорт ГОР – його наявність, якість і обслуговування; професіоналізм, кваліфікація військово-промислового комплексу співробітників ГОР; канал зв’язку з ПЦО, його резервування.
 •  Обслуговування систем сигналізації: кількість і якість професійної підготовки інженерів ПЦО і менеджерів по роботі з клієнтами.

У різних охоронних компаній дані складові можуть бути сильнішим чи слабшим.

Наприклад: у Поліції охорони в складовою №3 (ГОР) є вогнепальна зброя, але приватні охоронні компанії можуть конкурувати, і успішно це роблять, в сервісі і якості. Відсутність будь-якої складової у охоронної компанії не говорить однозначно про погану якість компанії, головне щоб Партнер, який надає послугу замість неї, був надійним.

Компанія «Mercedes-Benz» теж не все свої моделі автомобілів розробляє і виробляє сама, вона вибирає хороших партнерів і від цього не втрачає в якості.

На що необхідно звернути увагу?

 • Вивчити умови і ціни на послуги компаній на сайтах та інших джерелах, відразу виключити компанії з цінами, що різко відрізняються від середньої ціни на послугу. Складіть порівняльний список.
 • Поцікавтеся у друзів, знайомих, де вони охороняються, чи все їх влаштовує. На жаль, відгуків в інтернеті довіряти можна не завжди, так як їх написання стало одним з методів недобросовісної конкуренції, і правду там знайти складно.
 • Прочитайте договір на послугу охорони, зверніть увагу, яку відповідальність несе компанія в разі крадіжки (європейська практика – страхування відповідальності). Якщо у компанії немає майна, вона може обіцяти вам «золоті гори» …
 • Знайдіть можливість відвідати офіс компанії (оціните його), поцікавтеся наявністю автомобілів охорони. Наявність матеріально-технічної бази говорить про те, що фірма не пустушка і завтра не зникне.
 • Ми рекомендуємо звернутися до фахівців у сфері охоронних послуг – знайомим працівника служб охорони, співробітникам служб безпеки банків або в Українську Федерацію професіоналів безпеки (УФПБ), які Вас проконсультують і розкажуть про плюси і мінуси тієї чи іншої охоронної компанії. Ця думка зайвим не буде, у Вас же не виникає проблем дізнатися думку у продавця магазину про той чи інший телевізор і (наприклад), консультацію в галузі охорони також можна отримати без особливих зусиль.
 • Добре якщо компанією керують фахівці, які пройшли школу СБУ, МВС та інших силових структур. В Україні немає вузів, які готують такого роду професіоналів, навчання проходить на практиці в процесі служби за статутами, наказами та розпорядженнями, які народжувалися в життєвих ситуаціях.
 • Не складно перевірити компанію в відкритих офіційних джерелах, наприклад на сайті «Державної фіскальної служби України» www.sfs.gov.ua, ввести код підприємства або його назву і побачити, чи є проблеми з реєстрацією і сплатою податків.
  В Єдиному державному реєстрі підприємств (usr.minjust.gov.ua) можна дізнатися за якою адресою знаходиться юр. особа, хто директор, хто засновник, який статутний фонд, чи перебуває підприємство в процесі ліквідації.

Ми не рекомендуємо довіряти охоронної компанії якщо:

 • Ціна на послугу значно нижчу за середню по регіону. Значить компанія на чомусь економить, а така економія – це Ваша безпека. Або Вам чогось не договорюють, можливо, ця послуга не повна і за все «+» Ви заплатите в кінцевому підсумку значно дорожче за звичайну ціну.
 • Компанія порушує Закони України «Про охоронну діяльність», податкове законодавство або будь-які інші, що може привести до втрати ліцензії на охорону або закриття компанії.
 • Якщо Вам кажуть що в компанії немає жодного фахівця, колишнього співробітника служб безпеки (СБУ, МВС та ін.), А охороною займаються бізнесмени. Ну не може людина, яка не була солдатом, не пройшов всі щаблі кар’єрного зросту, не понюхавши пороху бути хорошим генералом, а збирати гроші – може.
 • Якщо за сигналами «тривога» з охоронюваних об’єктів виїжджають охоронці на власних авто. По-перше це порушення законадательства про охорону, а по-друге, це відсутність належного контролю за станом авто, також не фіксується час передачі «тривоги» і прибуття охорони на об’єкт, також не контролюється якість обстеження та відпрацювання об’єкта.
 • Компанія обманює, привласнює собі нічим не підтверджені переваги як в рекламі, так і в інших офіційних джерелах. Свіжа в пам’яті реклама «Еліта центр» і банку «Михайлівський».

 • Якщо Вас просять заплатити за рік вперед, обіцяючи при цьому немислимі знижки. Ваші кошти будуть використані зараз, а отримаєте ви гідну якість послуги в майбутньому – це питання, але вкладені кошти Ви навряд чи повернете. Остерігайтеся схем фінансових пірамід …

  На жаль, на охоронному ринку, як і в інших сферах, має місце недобросовісна конкуренція і обман клієнта.

  Українська Федерація професіоналів безпеки запропонувала провести добровільну сертифікацію – підтвердження можливості якісно виконати послугу охорони, заявлену в рекламі і на офіційних джерелах компанії. На сьогоднішній день успішно пройшли сертифікацію 21 фірма в Україні, в тому числі, однією з перших була і наша компанія «СТАТУС».

 

 

 

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию