Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
Автомобиль охраны Статус

Як обрати охорону для свого будинку? Частина перша


Вибір охоронного агентства – важливе питання, якому потрібно приділити максимальну увагу. Від правильності прийнятого рішення залежить те, наскільки надійно буде захищена Ваш будинок. Щоб Ви могли детально розібратися в такому питанні, пропонуємо ознайомитися з десятьма основними критеріями вибору охоронної компанії.   

 

Критерій №1: зміна вартості послуг і наявність додаткових платежів

Це закономірне явище, з яким повсюдно стикаються клієнти охоронних агентств. Під ним мається на увазі два моменти:

  • зміна вартості послуг -спочатку клієнту пропонують послуги охорони за низькою ціною. Через деякий час абонентська плата зростає в кілька разів. Це прийом, до якого вдаються деякі компанії;
  • наявність прихованих платежів -ще одна хитрість, яку використовують охоронні підприємства. Щоб Вам не довелося переплачувати гроші, вибирайте захист без скритих платежів. Під ним мається на увазі незмінна абонентська плата, яка не залежить від кількості виїздів групи швидкого реагування на об’єкт.

Вартість послуг охоронної компанії – не менш важливий момент. Якщо вартість занижена, потрібно насторожитися. Дешевої охорони, відповідної високим стандартам якості, не буває. Низька ціна послуг свідчить про те, що компанія економить на кваліфікації фахівців, на технічному оснащенні. Будьте уважні і не потрапляйте у пастку!

 

Критерій №2: матеріальна відповідальність

Такий момент повинен бути чітко прописаний в договорі. Це гарантія того, що при виклику співробітники служби безпеки оперативно виїдуть на місце і приймуть відповідні заходи. У багатьох компаніях не передбачена матеріальна відповідальність у тих випадках, коли крадіжка відбулася за менший період часу, ніж зазначено в договорі. Якщо грабіжники пробралися в будинок і встигли забрати цінні речі, охоронна компанія не несе ніякої відповідальності. Це вже проблема клієнта.

При виборі охорони для будинку уточнюйте, чи передбачається матеріальна відповідальність у договорі. Тоді Ви отримаєте компенсацію за завдану шкоду, якщо грабіжники забралися в будинок і встигли до прибуття групи швидкого реагування втекти з місця злочину.

При підписанні договору подивіться, який вказується час прибуття охоронців на об’єкт. У багатьох випадках час, вказаний на офіційному сайті служби безпеки, відрізняється від реального. Це ще одна хитрість, до якої вдаються керівники охоронних підприємств.

 

Критерій №3: виїзд інженера на місце перед розробкою системи безпеки

Для забезпечення надійного захисту потрібен проект, розроблений з урахуванням особливостей конкретного об’єкта. Добре, якщо інженер приїжджає на об’єкт і ознайомлюється з ним. На підставі отриманої інформації підбирається оптимально підходить охоронна система. З її допомогою забезпечується безпека і спокій в будинку.

Охоронні компанії, які цінують кожного клієнта, розробляють максимально ефективні рішення. Після завершення монтажних робіт фахівець надає консультації і дає питання на відповіді, що цікавлять замовника.

 

Критерій №4: матеріально-технічна база і кваліфіковані фахівці

При виборі охоронної фірми радимо керуватися наступними аспектами:

  • наявність хорошої матеріально-технічної бази -для швидкого прибуття на місце потрібні сучасні автомобілі з світловою і звуковою індикацією. Транспортні засоби укомплектовуються GPS -трекерами, відеореєстраторами. Також до незамінних елементів відноситься мобільний та радіо зв’язок;
  • кваліфікація співробітників охоронної компанії – такий параметр підтверджується відповідними документами;
  • наявність ліцензії на надання послуг – в документі вказується термін, в рамках якого діє ліцензія.

 

Критерій №5: репутація охоронної компанії

Якщо Ви віддали перевагу охоронній фірмі за рекомендацією знайомих, зайві питання не виникають. Реальні відгуки клієнтів, які вже користуються послугами компанії, – найкраще підтвердження того, що агентство піклується про свою репутацію і надає якісні послуги.

Коли Ви самостійно хочете знайти охоронну фірму в інтернеті, не поспішайте. Ознайомтеся з сайтами охоронних агентств і дізнайтеся, в чому полягають їх переваги та ключові принципи. Якщо на сайті розміщені сертифікати і ліцензії, рекомендаційні листи і реальні відгуки, це чудово! Це говорить про те, що компанії можна довірити захист свого майна.

У наступній статті ми продовжимо розглядати питання про те, як правильно вибрати охорону для свого будинку. Прислухайтеся до наших рекомендацій і віддайте перевагу надійної компанії. Це запорука збереження майна, захисту від пожежі і витоків газу, а також забезпечення Вашої безпеки!

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию