Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
Охрана бизнеса

Як захистити свій бізнес?


Ваше підприємство повинно бути надійно захищене від можливих загроз, тоді воно буде працювати стабільно. Сучасні охоронні системи дозволяють вирішити ряд питань – злом, крадіжки, вандалізм, аварії і багато іншого. Технічна охорона здатна забезпечити безпеку бізнесу. Це цілодобовий моніторинг підприємства оператором за допомогою високоякісного сучасного обладнання. Сигналізація спрацьовує в разі порушення режиму безпеки, а система відеоспостереження забезпечує своєчасну реакцію фізичної охорони.

Кому потрібна охорона бізнесу, завдання та переваги охоронних систем

Охорона потрібна для підприємств різного типу:
● заводам, фабрикам, промисловим підприємствам, цехам;
● офісах, бізнес-центрам;
● банкам, фінансовим структурам;
● магазинам, складам;
● салонам;
● кафе, ресторанам, готелям;
● аптекам.

Завдання охоронної системи – захистити обладнання, сировину, активи від зовнішніх і внутрішніх посягань, виключити можливість несанкціонованого проникнення зловмисників і заподіяння матеріальної шкоди, убезпечити працюючий персонал. Для кожного об’єкта охоронна система підбирається індивідуально. Принципи роботи охорони полягають в:
● розміщенні на об’єкті датчиків (відкриття дверей, руху, загоряння і інших), тривожної кнопки, а також клавіатури управління і контрольної панелі;
● візуальному контролі об’єкта за допомогою системи відеоспостереження;
● підключенні системи до моніторингової станції;
● використанні одночасно декількох каналів зв’язку;
● передачі сигналу на пульт, диспетчер якого в разі небезпеки надсилає на місце групу екстреного реагування;
● патрулюванні об’єкта представниками охоронних структур.

Власник бізнесу отримує моментальне сповіщення на мобільний про постановку і зняття об’єкта з охорони, зломи, пожежі, виток газу, потоп та інші надзвичайні ситуації і аварії, і гарантовано може розраховувати на моментальне реагування мобільної групи з підключенням при необхідності екстрених служб.

 

Типи охоронних систем

  • Камери відеоспостереження. Відеоспостереження – це складна система, що складається з безлічі оптико-електронних пристроїв, що дозволяють контролювати і аналізувати ситуацію на об’єкті. Це один з найбільш надійних способів забезпечення безпеки бізнесу. У спірній ситуації саме відеозапис стане незаперечним доказом.
  • Пультова охорона. Це одна з найпопулярніших охоронних систем. Її ефективність досягається шляхом установки по всьому об’єкту чутливих датчиків, що реагують на відповідні подразники і відправляють сигнал на контрольний прилад, який підтримує контакт з пультом спостереження. Інформація передається диспетчеру пульта 24/7 по декільком надійним каналам зв’язку. Зафіксувавши тривожний сигнал, диспетчер моментально висилає на об’єкт групу екстреного реагування.
  • Внутрішня сирена. Це один з методів захисту бізнесу від зловмисників. Існує чималий вибір модифікацій, які мають різні датчики з урахуванням потреб конкретного об’єкта. Гучна сирена діє на грабіжників відлякуючи, пригнічуючи їх психологічно і втягуючи в стан стресу. Гучний звук може також привернути увагу сусідів, але краще вжити додаткових заходів, щоб вчасно дізнатися про НС і викликати допомогу.
  • Фізична охорона і супровід. Фізична охорона – це спеціально підготовлені співробітники служби безпеки, які виконують роль охоронців, які контролюють порядок на приватному або комерційному об’єкті, супровід цінних вантажів при транспортуванні. Охоронці проходять зональний відбір і здатні екстрено і точно приймати рішення в складних ситуаціях.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию