Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію

Охорона торгових приміщень від 400 грн/міс

Великий вибір охоронних систем

Підберемо оптимальне обладнання ціна-якість

Можливо встановити радіо датчики

Встановлення від 2 годин

В заздалегідь домовлений

з вами час

гарантія

на обладнання

36 місяців

відповідальність

Ми матеріально відповідаємо

за якість наших послуг

час прибуття 3-7 хвилин

Ми прибудемо вчасно

Залишити заявку

Цінова пропозиція


Комплексний захист

Включає в себе тривожну і охоронну сигналізацію.

Замовити

Устаткування

 • Прилад
 • 2 електронних датчика
 • Датчик відкриття дверей
 • Джерело безперебійного живлення
 • Механічна тривожна кнопка


Тривожна сигналізація

Захистить персонал і майно від розбійних нападів та хуліганства.

Замовити

Устаткування

 • Прилад
 • Джерело безперебійного живлення
 • Механічна тривожна кнопка


Охоронна сигналізація

Захистить майно коли
персоналу немає.

Замовити

Устаткування

 • прилад
 • контрольна панель
 • 2 електронних датчика
 • Джерело безперебійного живлення
 • Датчик відкриття дверей

Наші клієнти

Охорона магазинів та торгівельних приміщень компанією “Статус”

Пультова охорона магазинів у м.Києві – один із основних напрямків діяльності компанії “Статус”. Вибір охоронних систем для торгових приміщень залежить від розміру, кількості відвідувачів за день, специфіки товарів, а також особливостей району розміщення бызнесу.

У робочий час всі зусилля спрямовуються на забезпечення порядку, уникнення дрібних крадіжок та захист співробітників торгового залу, а відсутність персоналу — вся увага сконцентрована на збереженні товару та цінних речей. Тільки правильно підібраний комплекс охоронної та тривожної сигналізації оперативна робота спеціалістів охорони «Статус» забезпечить повноцінний захист Вашого торгового об’єкта.

Охорона МАФів та торгових точок

До цієї категорії входять кіоски, торгові точки на колесах, кав’ярні на 2-3 столики, класичні МАФи. Організовувати складну систему в цьому випадку не варто: підійде сигналізація для магазину та 2-3 датчики. Рекомендуємо звернути увагу на системи Ajax, U-Prox.

Працює все дуже просто. Коли персонал залишає робоче місце, він включає сигналізацію (особливо зручна бездротова сигналізація). Як тільки обладнання помічає вторгнення, надсилається сигнал на пульт охоронної фірми. За кілька хвилин фахівці вже на місці. Якщо у вашому магазині продаються алкогольні напої або дорогі товари (наприклад, електроніка), рекомендуємо встановити тривожну кнопку.

Щоб гарантувати безпеку об’єкта, користуйтеся послугами компанії «Статус». Ми підберемо для вас обладнання, встановимо його та забезпечимо охорону магазину. Наші групи прибувають на місце протягом 3-7 хвилин!

Охорона магазинів, розташованих у будинках

Якщо ваш торговий об’єкт знаходиться всередині будівлі, в місці скупчення великої кількості людей, необхідно звертати увагу вже не лише на захист майна, а й на пожежну безпеку. Нічого складного робити не потрібно: просто варто додати до тривожної сигналізації пожежну сигналізацію, яка виводиться на пульт пожежного моніторингу.

Компанія «Статус» має пульт охоронного та пожежного моніторингу з відповідними ліцензіями.

Замовляючи послугу в нас, ви можете бути впевнені, що територію вашого торгового приміщення будуть охороняти професіонали, а інтер’єр приміщення залишиться незмінним після встановлення безпровідних систем. Ми оперативно реагуємо на вхідні сигнали, знаєто, як правильно працювати в специфічних випадках.
Власні автомобілі-іномарки зі СГУ (світло-звукова сирена), радіостанціями, відеореєстраторами, системами контролю руху та планшетами швидкісної передачі тривожних сигналів. Навчений, перевірений та кваліфікований персонал охорони.

Охорона магазинів із відкритою вітриною

За наявності відкритої вітрини покупці мають доступ до товару, а отже, за ними потрібен нагляд. Його забезпечує система відеоспостереження. Фахівець з безпеки прораховує схему розташування камер у торговому залі та на складах, щоб не було «сліпих» зон.

Також пультову охорону та відеоспостереження рекомендується доповнити протикрадіжною рамкою на виході – на випадок, якщо ваші співробітники прогледять момент крадіжки або вам зустрінеться віртуоз злодійської справи.

Важливою є фізична охорона: охоронці можуть стояти біля кас, на виході. Вони можуть працювати у торгових залах, спостерігаючи за відвідувачами. Іноді їх завбачливо переодягають у цивільний одяг, щоб не привертати увагу зловмисника.

Охорона магазинів із відкритою вітриною

У цьому випадку особливо важливою є багаторівнева система захисту. По-перше, через цінність товару. По-друге, через рівень крадіїв: злодій, який краде пляшку коньяку в супермаркеті, і зловмисник, який замахується на «ювелірку», – зовсім не одне й те ж.

Приклади методів захисту:

 • протиударні плівки на прилавках та вітринах;
 • сейф для зберігання готівки та ювелірних виробів;
 • тривожна кнопка в підлозі або під прилавком;
 • охоронець;
 • відеоспостереження;
 • датчики задимлення, розбиття скла.

Важливо організувати систему безпеки, в якій будуть передбачені всі можливі неправомірні дії потенційного зловмисника: від банального розбиття вікна до погроз продавцю.

Комплексні рішення від компанії «Статус»

Якщо ви є власником одного з перерахованих магазинів, можете довірити безпеку свого об’єкта нам. «Статус» реалізує комплексні рішення охоронної, тривожної, пожежної сигналізації.

Пультова охорона магазинів від нашої компанії працює ефективно, адже ми встановлюємо найновіше обладнання, яке підбираємо для конкретного магазину, та у разі виникнення «проблем» приїжджаємо за лічені хвилини. Ваша безпека у наших інтересах: ми несемо матеріальну відповідальність згідно з договором.

Охорона великих магазинів, супермаркетів, торгових приміщень у ТРЦ, гіпермаркетів

Тут до системи безпеки висуваються найжорсткіші вимоги. Не обійтися без своїх охоронців, внутрішньої служби безпеки.

Система охоронної сигналізації для магазину вибирається керівником служби охорони з урахуванням особливостей цього самого магазину. У торгових залах знаходиться фізична охорона, яка має швидко реагувати на крадіжки та позаштатні ситуації. Охоронці працюють не на свій розсуд, а згідно з чітко прописаними обов’язками та скриптами.

Хорошим рішенням буде додати систему контролю для обмеження доступу. У співробітників з’являться рівні доступу, згідно з якими вони зможуть відвідувати приміщення.

Сучасне обладнання надає багато можливостей. Все залежить від особливостей конкретного об’єкта та наявного бюджету.

 

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию