Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
Thief Burglar force lock metal door with a tool during house bre

Мислити як злочинець: інший погляд на безпеку Вашої квартири


Кожен хоче назвати свій будинок справжньою, надійною фортецею. Навіть якщо Ви встановили кілька нібито надійних замків, поставили грати на вікна – не варто бути на всі 100% впевненим у цілковитій безпеці майна і фінансових цінностей. Що приваблює сучасних злочинців-домушників, і як убезпечити себе від них?

Якщо Ви думаєте, що змогли обдурити злодія оригінальним схованкою для зберігання грошових цінностей або ювелірних прикрас – помиляєтеся. Те, що здається новим, вже давно було випробувано іншими людьми, які, на жаль, стали жертвою спритності рук і винахідливості сучасних злодіїв. ТОП-місця для зберігання цінностей у будинку:

  • всередині побутової техніки;
  • всередині сторінок книг або журналів;
  • під мостинами або шпалерами.

Якщо Ви подумали, що це – рейтинг найнадійніших місць, то помилилися. Це список найпопулярніших квартирних схованок, які злодії знаходять за кілька хвилин. Що вже говорити про звичайні полиці комода або матраци. Ми не зможемо сказати Вам, де в квартирі гроші точно будуть цілі: кращого місця, ніж надійний сейф знайти досить складно.

І якщо заховати гроші можна, то що робити з дорогою побутовою технікою? Щоб її вберегти, потрібно максимально убезпечити квартиру з точки зору проникнення всередину. Не нехтуйте стандартними гратами, міцними дверима. Навіть якщо Ви поставили найсучасніший і надійний замок, повірте, його можна зламати протягом тридцяти хвилин. Квартирні злодії настільки пристосувалися розгадувати секрети сучасних замків, що можуть робити це практично безшумно і навіть в присутності сплячих господарів.

Але не все так погано: істотно підвищує безпеку квартири установка сигналізації. Охоронна служба в такому випадку бере відповідальність за збереження майна на себе. Виїзд групи на місце відбувається протягом декількох хвилин (після проникнення в приміщення, спробі заглушки сигналу або при натисканні тривожної кнопки). У такому випадку навіть найшвидший злодій не встигне втекти. Додатково до охоронної сигналізації пам’ятаєте про власні запобіжні заходи:

1. Не розказуйте про великі покупки або прибутки навіть друзям (соціальні мережі – не краще місце хвалитися придбанням).

2. Якщо їдете надовго – попросіть сусідів періодично навідуватися до вас і включати світло. Альтернативним і більш сучасним рішенням стане установка системи автоматичного включення / вимикання світла, яка дозволить вам ввести в оману «домушників».

3. Не сподівайтеся на суперміцні двері, антивзломні замки – довіряйте свою безпеку професіоналам!

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию