Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
Охрана жилья

Наскільки безпечне ваше житло?


Фізична безпека Вашого житла – обов’язкова складова домашнього комфорту. Хочеться відчувати себе вдома захищеним, а їдучи у справах або у відпустку бути впевненим в цілісності майна. Крадіжки в приватних володіннях і квартирах сьогодні не рідкість, а значить потрібно вжити відповідних заходів для захисту себе і своєї власності. Є ознаки, за якими можна визначити рівень безпеки Вашого житла, такі як складність секрету замка, міцність двері, наявність фізичної охорони і охоронна сигналізація. Перевірте себе, наскільки Ви можете бути впевнені у власній безпеці.

 

Двері та замки

Щоб не допустити несанкціонованого проникнення в будинок або квартиру, базове, що потрібно зробити – це встановити надійні вхідні двері і замки. Ті, хто вибирає бюджетний китайський продукт, навряд чи піклуються про щось, крім економії. Такі двері легко зламати за допомогою звичайного консервного ключа, а значить вони навряд чи захистять навіть від недосвідченого зловмисника.
Щоб убезпечити своє майно, віддавайте перевагу дверям, виконаним з цілісного металевого листа. Їх не вийде ні вибити, ні порізати. Важливо, щоб вони відкривалися назовні. В якості замку вибирайте врізний варіант зі складним секретом. Буде потрібно мінімум 2 замки.

 

Вікна

Ще один шлях проникнення в житло – віконні прорізи. Особливо великий ризик для приватних будинків і квартир, розташованих на першому поверсі. Для захисту вікон часто використовуються старі добрі металеві решітки. Якщо Вам не подобаються решітки, встановіть ролети, їх можна опускати, коли Вас немає вдома. Або встановіть противовзломную фурнітуру, так як склопакети рідко б’ють, частіше віджимають фомкою або ломом. І не найбюджетніший варіант, але досить ефективний і естетичний – бронювання скла.

 

Сигналізація та відеоспостереження

Високий ступінь безпеки Вашого будинку забезпечить сигналізація – пультова охорона, і відеоспостереження. У приміщенні розташовуються високочутливі датчики, камери, і прилад, який приймає і відправляє сигнал. При надходженні тривожного сигналу на пульт охорони диспетчер моментально відправляє на місце групу екстреного реагування. Навіть якщо зловмисник встигне втекти з місця злочину, розпізнати його особистість можна буде за допомогою відеозапису з камер спостереження. Вартість установки сигналізації в рази нижче можливого матеріального і морального збитку.

 

Консьєрж, охорона коттеджного містечка, окремого будинку і території, безпека периметра

Консьєрж – охоронець, який перебуває на першому поверсі в під’їзді. При відносно низькій оплаті консьєрж має досить багато відповідальності. Він повинен стежити, щоб в під’їзд не заходили сторонні особи, контролювати порядок, в разі небезпеки попередити мешканців і викликати підмогу. Нерідко ця людина не має спеціальних навичок і працює “для галочки”, так що питання з безпекою будинку залишається відкритим.
Охорона житлового комплексу – це професійні охоронці, які патрулюють територію і периметр. Вони вміють розпізнавати порушників, чинити опір і запобігати порушенням.
Окрема охорона приватного або багатоквартирного будинку має на увазі контроль території, пропускний режим входу в будинок, дотримання загального порядку, при необхідності екстрена взаємодія зі службами (поліція, пожежна, швидка допомога).
При організації фізичної охорони підбору кадрів і їх підготовці приділяється пильна увага. Охоронці вміють швидко приймати максимально правильне рішення в екстремальних ситуаціях.

 

Комплексна охорона

Комплексна охорона житла – це забезпечення безпеки вашого будинку або квартири 24/7. Досвідчені співробітники служби безпеки патрулюють територію і периметр, надаючи якісні охоронні послуги. Технічне забезпечення дозволяє посилити моніторинг об’єкту. Для установки сигналізації і відеоспостереження використовується інноваційне високоточне обладнання, що передає сигнал відразу по декількох каналах зв’язку. У разі спрацювання тривожного сигналу група швидкого реагування приїжджає на місце за лічені хвилини. Ваше житло абсолютно безпечне.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию