Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
Охорона кафе і ресторанів

Охорона кафе і ресторанів – запорука спокійного відпочинку клієнтів і підтримки репутації


Надійна професійна охорона для кафе і ресторанів – це не тільки запорука безпеки відвідувачів, персоналу, майна, а й статус закладу. Професіонали служби охорони “Статус” здатні в найкоротші терміни і з мінімальними збитками вирішити будь-яку несприятливу ситуацію, оберігаючи комфорт клієнтів і власника.

Важливість охорони для закладів ресторанного господарства

Причин, за якими охорона потрібна обов’язково, кілька:

 • вільний вхід на територію кафе чи ресторану;
 • швидка зміна відвідувачів;
 • можливість помилитися щодо порядності клієнта;
 • зловживання алкоголем;
 • часті конфлікти між відвідувачами.

Щоб запобігти проблемі, більшість сучасних закладів користуються послугами служб, контролюючих порядок на об’єкті. Це актуально для:

 • кафе;
 • ресторанів;
 • барів;
 • нічних клубів;
 • кав’ярень.

За статистикою, рішення скористатися послугами професійних охоронців цілком раціональне і економічно виправдане. Для організації безпеки використовуються інноваційні технічні засоби і багатий досвід силових структур. У певному місці закладу може бути встановлена ​​тривожна кнопка, після натискання якої на місце прибуде група екстреного реагування. По всьому приміщенню і на території монтуються камери відеоспостереження. Представники служби охорони здійснюють ненав’язливий контроль споживання відвідувачами спиртних напоїв, при необхідності організовують пропускний режим, стежать за порядком і дотримуються режиму безпеки. Це дозволяє гарантувати спокійну обстановку, безпеку співробітників, клієнтів, цілісність майна, і відповідно стабільну роботу закладу.

Організація охорони кафе і ресторанів

Щоб правильно організувати охорону закладів ресторанного бізнесу, потрібно провести цілий комплекс заходів. Виходити потрібно в першу чергу із специфіки роботи, розміру приміщення і території та інших індивідуальних нюансів.
Наприклад, в ресторанах і кафе, що працюють пізно ввечері і вночі, у великих кількостях вживають алкоголь, і нерідко виникають конфлікти. До того ж людина в стані алкогольного сп’яніння – легка здобич для аферистів і злодіїв. Представники служби охорони повинні бути завжди поруч і напоготові. Нерідко відвідувачі відмовляються платити, що теж вимагає втручання співробітників безпеки. У нічних же клубах охорона повинна працювати в посиленому режимі, тому як там відвідувачі нерідко поводяться асоциально і часто приступає закон.

Коли заклад закінчив свою роботу і в прміщені немає персоналу потрібна охорони від взламу, проникнення, підпалу. На цей випадок важливо мати надійну охоронну систему підключену до пультової охорони. У випадку небезпеки до до закладу виїде группа оперативного реагування та  захистить майно. Системи охоронної та тривожної сигналізації – важливий елемент комплексного захисту закладів громадського харчування та відпочинку клієнтів.

Найбільш ефективна комплексна охорона:

 • електронні системи охорони (системи охоронної сигналізації, відеоспостереження, тривожна кнопка);
 • фізична охорона (фейс-контроль, пропускний режим, охорона залу).

Професійна охорона та чітко сплановані системи охоронної, тривожної сигналізації- це захист ресторанного бізнесу від будь-яких надзвичайних ситуацій починаючи з хуліганства і закінчуючи підпалом об’єкта, нещасними випадками.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию