Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію

Охорона квартир на Оболоні


Охорона квартир на Оболоні

Професійна охорона квартири гарантує захист від раптового приходу “непроханих гостей”. Квартирну крадіжку простіше попередити, ніж пережити. Адже завдані збитки в результаті нелегітимного проникнення в приміщення злочинних осіб як правило покрити до вільно складно, а втрата і псування майна завжди сприймається важко. Крім того, часом квартирна сигналізація допомагає вберегти не лише добробут, а й життя власників житла. Надійна охоронна система – це запорука спокою і благополуччя в будинок е.

 

Безпека квартир в престижному районі м. Києва

Житловий масив Оболонь вже давно перестав бути просто спальним. Сьогодні в цьому місці Києва вирує життя і вдень, і вночі. Основні магістралі району – проспект Героїв Сталінграда, вулиця Героїв Дніпра, Маршала Малиновського, Маршала Тимошенко, Озерна, Зої Гайдай – наповнені великими торговими центрами, магазинами, кафе, нічними клубами. На вулиці Приречній розташований Яхт Клуб, а на Оболонському проспекті – єдиний в Києві аквапарк. Сюди часто приїжджають гості з усього міста і з інших міст і країн.

 

Заповзятливий власник нерухомості в престижному районі замислюється заздалегідь про безпеку свого будинку. Служба Охорони встановлює ультрасучасні охоронні комплекси в елітних пентхаусах, висотних котеджах преміум-класу і звичайних міських квартирках Оболоні, розроблені по самому останньому слову техніки, щоб надійно убезпечити житла людей від раптового проникнення шахраїв. Пультова охоронна сигналізація дозволяє здійснювати цілодобовий нагляд за приміщенням, і вмить реагувати при виникненні небезпечних обставин.

 

Як працює охоронна сигналізація

Перед відходом потрібно ввести на спеціальній панелі свій унікальний код, після чого протягом 30 секунд покинути приміщення. Після цього диспетчер пульта пильно спостерігає, і, при спрацьовуванні будь-якого з датчиків, моментально отримує повідомлення про небезпеку. Надійність передачі сигналу забезпечується відразу 4-ма каналами зв’язку: GPRS, GSM, Інтернет і стаціонарного телефонного лінією. Дублювання дозволяє гарантувати 100% надійність надходження сигналу незалежно від дій злочинця.

 

Для забезпечення роботи захисного комплексу використовується новітнє сучасне бездротове обладнання. Всі прилади мають гарантію і обслуговуються спеціалістами постачальника послуг протягом всього терміну експлуатації. Керувати пристроями можна з панелі управління або віддалено з мобільного телефону.

  • Датчики відкриття, руху, підвищення температури, задимлення та загазованості;
  • Контрольна панель, куди поступають дані з датчиків;
  • Клавіатура управління;
  • Кнопка тривоги.

Для монтажу та підключення знадобиться 2-3 години, фахівці з підключення приїдуть в заздалегідь узгоджене зручний клієнтові час. Можлива робота під ключ.

Функціонал налаштовується в зависи мости від бажання клієнта, рівень сигналу передачі даних на пульт охорони ретельно тестується.

Це обладнання підключається до пульту централізованого управління. При формуванні загрози група швидкого реагування прибуває за будь-якою адресою Оболоні протягом 3-7 хвилин.

 

Служба безпеки Статус готова забезпечувати швидкий виїзд персоналу, тому як в районі одночасно чергують до 5ти груп реагування. Автомобілі Служби Охорони обладнані спецсигналами, радіо і мобільним зв’язком і реєстраторами. При необхідності разом з ними приїжджає МНС, поліція і швидка допомога.

 

Отже завдяки комплексу охоронної сигналізації Статус можна повноцінно убезпечити своє житло, майно і добробут від розкрадання. Це найбільш сучасний метод квартирної сигналізації, що гарантує блискавичну допомогу в разі будь-якої загрози. Тримаючи руку на пульті, а будинок – під контролем, можна бути впевненим у своїй без пеки і в захищеності своїх близьких.

 

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию