Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
охорона квартир в подільскому районі

Охорона квартир на Подолі


Охорона квартир на Подолі

Безпека для багатьох є пріоритетним питанням. З огляду на сумні реалії, коли квартирні крадіжки трапляються в будь-який час доби, не має сенсу піддавати себе і свій будинок ризику. Установка спеціальної квартирної сигналізації дозволить запобігти можливій загрозу і забезпечить власнику квартири спокій і впевненість у безпеці свого житла. Ретельний моніторинг 24/7, моментальне реагування та потужна база – ось три кити захисту від “непрошених гостей”.

 

Захист квартир в елітному районі Києва – на Подолі

Поділ є одним з ключових престижних районів Києва. Найбільша культурна жила, Поділ цікавий жителям всього міста і багатьом туристам завдяки особливій атмосфері, шарму і чарівності. У районі багато кафе і ресторанів, театрів, кінотеатрів та інших місць дл я культурного відпочинку, життя тут вирує і вдень, і вночі.

Серед житлових будинків на основних вулицях – Нахімова, Новокостянтинівської, Костянтинівській, Межигірській, Набережно-Лугової, Нижній Вал, Набережно-Хрещатицькій та інших великий відсоток забудов ще з царс ких часів. Хоча в цій місцевості ведуться і нові будівництва, наприклад на вулиці Глибочицька побудований унікальний житловий преміум-комплекс «Podil plaza & Residence », а на Воздвиженці в пентхаусах облаштувалися київські мільйонери і зірки шоу-бізнесу.

Доріг ие квартири завжди цікаві для квартирних злодіїв. Тому вдумливі жителі цього району вже давно встановили сигналізації в свої будинки.

 

Специфіка пультової охорони

Пультова Охорона – це охоронний комплекс, розрахований на цілодобове спостереження за приміщенням, моментальне безперебійне надходження сигналів від встановлених датчиків на Пульт, миттєвий виїзд групи реагування в разі виникнення надзвичайної ситуації. Охоронне обладнання, яке встановлюється в квартирі з цією метою, дозволяє бути впевненими в захисті будинку від злому, підпалу, розкрадання та інших серйозних неприємностей. Монтаж обладнання здійснюється в присутності господаря або ж під ключ, завжди в заздалегідь обумовлений час, зручний для клієнт а. Час підключення – 2-3 години. Оснащення бездротове і не вимагає втручання в обстановку приміщення:

  • Датчики: відкриття, розбиття, руху, загоряння, шуму;
  • Клавіатура для введення коду;
  • Кімнатна сирена;
  • Централь, приймаюча і посилає сигнали;
  • Бр ялинок – тривожна кнопка.

Оснащення має гарантію і обслуговується фахівцями Служби Охорони Статус.

На телефон встановлюється спеціальний додаток, за допомогою якого можна додатково контролювати охоронну систему.

 

Активний режим включається введенням на клавіатурі спеціального унікального коду, після чого потрібно протягом 30 секунд покинути приміщення. Всі датчики починають контролювати обстановку в приміщенні і посилати сигнали на централь, а звідти інформація передається диспетчеру пульта охорони. Передача може відбуватися через 4-ри каналу зв’язку: GPRS, GSM, Інтернет і дротову телефонну лінію. Цей крок є гарантією передачі сигналу незалежно від дій зловмисника. У разі отримання сигналу тривоги диспетчер моментально висилає на місце оперативну групу реагування, яка прибуде на місце в будь-яку точку Подільського масиву протягом 3-7 хвилин.

 

Все обладнання відповідає світовим стандартам, і виконані з використанням інноваційних технологій. Охоронна компанія Статус тримає 5 груп для реагування в цьому районі, автотранспорт оснащений спец сигналами, GPRS- трекера, мобільного та радіозв’язком. При потребі викликається МНС, поліція, швидка допомога – сигнал подається протягом 15 секунд. У разі, якщо злочинцю вдалося втекти – всі завдані збитки гарантовано буде відшкодовано згідно з умовами договору.

 

Якщо власник квартири, будучи вдома, потрапив в небезпеку, то за допомогою натискання тривожної кнопки він може моментально викликати допомогу, яка приїде на протязі 3-7 хвилин. Є режим нічної охорони, коли датчики працюють в особливому режимі, пильнуючи спокій і безпеку сплячих господарів. Таким чином сигналізація працює не тільки для забезпечення збереження майна та захисту від грабежу. Це гарантія безпеки і самих проживають в охоронюваній квартирі, спокій, душевний комфорт, і захищеність.

 

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию