Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
охрана квартир на позняках

Охорона квартир на Позняках


Охорона квартир на Позняках.

Безпека – одна з базових потреб людини. Бажання убезпечити себе і своє майно за допомогою спеціальних охоронних засобів абсолютно природно, і, враховуючи сумні реалії, цілком виправдано. Тому зараз все більше людей звертаються в служби безпеки і встановлюють сучасні охоронні комплекси, покликані захищати квартири і майно від злому і грабежу, а іноді і зберегти життя проживаючих.

Квартири на Позняках

Придбавши гарну квартиру в престижному районі, заповзятливий власник подбає про збереження своєї власності. Позняки – живописний житловий масив, який є історичним місцем в Києві. Він активно забудовується з 1989 року. Знаходиться в Дарницькому районі Києва на лівому березі Дніпра між вулицею Ревуцького та проспектом Маршала Бажанова. На основних вулицях – Ахматової, Батуринської, Кошице, Тростянецькій, Тепловозної, проспекті Григоренка, Сортувальній та інших – розташувалися цілих 15 мікрорайонів. 1й, біля заводу – Буревісник, 2й – між Урловской і проспектом Григоренка, 3й – межує з промисловою зоною і Дніпровській Набережній, 4й – зачіпає вулицю Олени Пчілки, Здолбунівську і Драгоманова. 10й, 10А і 10Б мікрорайони мають на своїй території торгові центри – Аркадія, InSilver, знаходяться на вулицях Княжий Затон, Срібнокільська. 10А може похвалитися одним з найвищих житлових будинків – комплексом “Корона”, а 11й мікрорайон є найновішим. Забудовані мікрорайони комфортабельними 16ті і 22х поверховими будівлями. У цьому районі мати квартиру престижно і зручно. Убезпечити житло від зловмисників допоможуть професіонали служби охорони з допомогою спеціалізованого сучасного обладнання.

Як працює охоронна компанія Забезпечення належного рівня безпеки можливо виключно завдяки цілодобового спостереження за квартирою. Для цього використовується Пультова охорона – новітня на сьогоднішній день багатофункціональна охоронна сигналізація. ця високотехнологічна система гарантує моментальне реагування та виїзд співробітників служби безпеки на місце при спрацьовуванні сигналізації. Установка охоронного обладнання передбачає монтаж складного комплексу.

  • датчики – відкриття вікон і дверей, задимлення і затоплення, підвищеної температури, руху, звуку;
  • контрольна панель – основний компонент охоронної системи, який одержує дані від датчиків і передає їх на пульт охорони;
  • зчитувачі і клавіатури – прилади керування режимами, зняття і постановки на охорону.

При наявність домашніх тварин встановлюються спеціальні датчики, які не реагують на живі об’єкти вагою до 25 кілограм. Монтаж здійснюється протягом пари годин. Устаткування як правило має гарантію і обслуговується на протязі всього терміну експлуатації технічними майстрами охоронної служби, що додатково збільшує його надійність. Для передачі сигналу працюють 4ре каналу зв’язку: GPRS, GSM, Інтернет і лінія провідного телефону, що дає можливість дублювати канали зв’язку для попередження можливих дій зловмисників і дає можливість підключати під охорону практично будь-які об’єкти за відсутності стаціонарної телефонної лінії в будь-якій точці України.

При виході з квартири необхідно ввести на клавіатурі свій унікальний код і в Протягом 30 секунд покинути приміщення. Оператори пультової охорони постійно моніторять об’єкт, і, в разі спрацювання хоча б одного з датчиків отримують тривожний сигнал, після чого направляють групу швидкого реагування. У разі, якщо група швидкого реагування не встигає приїхати вчасно, то служба безпеки несе матеріальну відповідальність, прописану в договорі. Коли обставини склалися таким чином, що грабіжники намагаються проникнути всередину, а господар квартири знаходиться вдома, існує послуга тривожної сигналізації, так звана тривожна кнопка, після натискання якої оперативна група і наряд поліції негайно прибувають на місце. Відповідно не тільки збереження майна, але і безпеку людей знаходяться під пильним контролем і захистом досвідчених професіоналів служби безпеки.

На сьогодні багато власників квартир на Позняках вже встановили сучасні охоронні комплекси, тим самим захистивши свій будинок від вторгнення незваних гостей. Своєчасно вжиті запобіжні заходи – застава безпеки майна, спокою і впевненості в завтрашньому дні!

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию