Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
охрана квартиры на троещине

Охорона квартир і будинків на Троєщині


Охорона квартир на Троєщині – надійність і безпека.

Хочете захистити своє майно від грабіжників і забезпечити власну безпеку? Таке завдання не вирішується за допомогою залізних дверей, кодових замків і металевих решіток на вікнах. Найнадійнішим методом захисту від непрошених гостей є пультова охорона квартири. Це ідеальний варіант, яким користуються мешканці квартир і будинків на Троєщині. Вони звертаються до нас і замовляють наші послуги. Ми встановлюємо найсучасніше обладнання і здійснюємо цілодобовий моніторинг за об’єктами!

Квартирна сигналізація – комплексне рішення для жителів Троєщини.

Охоронна компанія «Статус» надає якісні послуги. Під нашою охороною знаходяться численні об’єкти. До них відносяться квартири в багатоповерхових будинках на Троєщині. Це житловий район, розташований у Деснянському районі. До числа наших охоронюваних об’єктів належать будинки, що знаходяться на вулиці Миколи Закревського, Оноре де Бальзака, Марини Цвєтаєвої, Теодора Драйзера, Радунській, Володимира Маяковського та інші, повний список об’єктів, що охороняються ви можете уточнити у наших консультантів.

Охорона квартир і будинків на Троєщині – наша спеціалізація. Для облаштування квартирної сигналізації використовується сучасне обладнання. До нього належать:

 • бездротова централь -інтелектуальний пристрій, за допомогою якого контролюється робота всіх датчиків. Також забезпечується миттєва відправка сигналу тривоги на пульт охорони;
 • бездротової датчик відкриття -при використанні такого пристрою гарантується захист від проникнення грабіжників через вікна і через двері;
 • бездротова кімнатна сирена -пристрій, що повідомляє про спрацювання датчиків. Сирена встановлюється в середині квартири. При її включенні лунає гучний звук, що відлякує грабіжників і привертає увагу сусідів;
 • брелок з тривожною кнопкою -пристрій, за допомогою якого здійснюється управління квартирної сигналізацією. Воно функціонує на відстані до 1 км від об’єкта;
 • бездротової протипожежний датчик -прилад, оснащений сенсорами м температури. Він постійно стежить за безпеку ю в квартирі. При появі диму, підвищенням темпів і температури відправляється повідомлення про тривогу;
 • бездротової датчик руху -пристрій, який повідомляє про вторгнення в квартиру сторонніх осіб. Воно реагує на людей, але не бере до уваги пересування домашніх вихованців по кімнатах;
 • бездротова клавіатура -панель, що виконує кілька функцій. Одна з яких – примусова відправка тривожного сигнал а на пульт охорони. Також за допомогою клавіатури можна поставити і зняти квартиру з сигналізації.

При облаштуванні квартирної сигналізації використовується спеціальний додаток. Воно встановлюється на смартфон або на телефон. Мобільний додаток відрізняється хорошою функціональністю. Воно керує системою і контролює роботу всіх датчиків, встановлених в приміщеннях.

Етапи нашої роботи

Охорона квартири – важливий процес, яким не можна нехтувати. На Троєщині і в інших районах Києва процвітає злочинність. Кількість крадіжок постійно зростає. Грабіжники проникають в квартири і забирають цінні речі: гроші, ювелірні прикраси, плазмові телевізори, побутову техніку. Також виникає небезпека для мешканців квартир, якщо вони під час пограбування знаходяться вдома.

Як забезпечити захист житла від проникнення зловмисників? Для цього потрібно скористатися послугами служби безпеки «Статус». Ми злагоджено працюємо і оперативно реагуємо на оповіщення про тривогу. Співпраця з нами відбувається за перевіреною схемою:

 • ознайомлення з об’єктомі підбір необхідного обладнання;
 • укладення договору і узгодження термінів проведення монтажних робіт;
 • установка обладнанняя в обумовлений час;
 • цілодобовий моніторинг з використанням чотирьох каналів зв’язку: телефон, інтернет, GPRS,GSM;
 • швидке реагування з можливою передачею оповіщення про тривогу в швидку допомогу, поліцію, МНС.

Грабіжників не зупиняють сталеві двері, хитрі замки і потужні металеві решітки. Єдине, що зупиняє квартирних злодіїв, – охоронна сигналізація. Це оптимальний варіант для захисту майна. Ним користуються власники квартир, що віддають перевагу надійним рішенням! Вони дзвонять нам, оформляють заявки на підключення обладнання і на 24-годинний моніторинг об’єкту.  

У чому переваги охоронної компанії «Статус»?

Якщо Ви проживаєте в багатоповерховому будинку на Троєщині, зв’яжіться з нами! Ми розробляємо проекти на монтаж охоронної сигналізації, виходячи з особливостей об’єкта. У кожному разі фахівці служби безпеки «Статус» відповідально ставляться до роботи. Тому готові рішення відрізняються максимальною ефективністю!

У чому наші переваги, запитаєте Ви? До головних позитивних аспектів відноситься:

 • Оперативне реагування – група швидкого реагування прибуває на місце за 3-7 хвилин.
 • Установка сучасного охоронного обладнання – ми прекрасно розбираємося в такому питанні. Тому в квартирі монтуються різноманітні датчики та інші необхідні пристрою. На монтажні роботи надається трирічна гарантія.
 • Доступна ціна послуг – вартість абонентської плати не залежить від кількості виїздів на об’єкт.
 • Професіоналізм – у нас працюють кваліфіковані фахівці, що володіють значним досвідом. Якість нашої роботи підтверджується відповідною ліцензією.
 • Цілодобовий моніторинг – квартири постійно знаходяться під охороною. При виникненні позаштатних ситуацій на пульт миттєво приходить повідомлення. Наші співробітники на нього швидко реагують і виїжджають на об’єкт на автомобілях, оснащених світло- і звуковою індикацією.  

Охорона квартир і будинків на Троєщині – послуга, яку ми надаємо на високому рівні! Зверніться до нас і скористайтеся допомогою професіоналів. Ми підберемо необхідне обладнання і зробимо монтажні роботи. Потім ми будемо здійснювати цілодобовий моніторинг за квартирою і в разі потреби оперативно виїжджати на об’єкт. Це запорука Вашої безпеки і збереження майна!

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию