Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію

Охорона квартир на Виноградарі


Охорона квартир на Виноградарі

Кожен ставить на двері своєї квартири замок. При цьому кожен розуміє, що, якщо досвідчений злодій захоче пробратися в квартиру – замок буде розкритий в лічені секунди. Тому багато хто замислюється всерйоз про безпеку свого майна, не бажаючи покладатися на веління долі. Установка сучасних охоронних комплексів, завдяки яким моніторинг квартири буде здійснюватися 24 години на добу, зможе гарантувати абсолютну безпеку і захист від хакерів і злодіїв.

 

Затишні квартири в Виноградарі

Житловий масив міста Києва Виноградар розташований на околиці міста з північно-західного боку. Раніше, ще в довоєнні роки, тут були виноградники, а в 60-70-80х роках основні вулиці житлового масиву – проспект Свободи, проспект Правди і проспект Георгія Гонгадзе – активно забудовувалися багатоповерхівками.

Зараз нових будівництв в цьому районі немає. Масив оточений великою кількістю рослинності, і малолюдний в денний час доби.

Більшість жителів їдуть звідси вранці на роботу, повертаючись тільки пізно ввечері. А тому як квартиру – це об’єкт, який ніколи не втрачає своєї привабливості для злодія, то немає нічого дивного в збільшенні рівня нелегітимного проникнення в порожні будинки і розкрадання майна в цьому затишному районі. Тому місцеві жителі все частіше звертаються в службу охорони Статус з питання установки квартирний охоронної сигналізації.

 

Як здійснюється захист

Для забезпечення цілодобового спостереження за нерухомістю використовується інноваційний сучасний метод – Пультова охорона. Це багатофункціональна охоронна сигнали акція, стійка до професійних хакерам, і моментально спрацьовує в разі несанкціонованого проникнення в приміщення.

Коли включається сигналізація, в будь-яку точку Виноградаря протягом 3-7 хвилин прибуває оперативна група реагування, при необхідності з нарядом поліції і машиною швидкої допомоги. служба охорони Статус має свій автопарк, обладнаний необхідними сигналами, реєстраторами та радіозв’язком.

 

Поставити квартиру на сигналізацію просто. Для цього необхідно перед виходом з дому ввести на клавіатурі унікальний код, і звільнити приміщення протягом 30 секунд. Таким чином всі датчики переходять в активний режим, і, в разі виявлення будь-яких порушень, включається тривожний сигнал.

Сигнал передається відразу по 4м каналах зв’язку: GPRS, GSM, Інтернет і стаціонарний телефонний лінія. Завдяки дублювання сигналу забезпечується захист від дій злочинця по перекриттю каналу зв’язку. До того ж такі широкі можливості гарантують здійсненність підключення під охорону будь-який об’єкт навіть при відсутності стаціонарної лінії телефону.

 

У разі, якщо група реагування не встигла, і зловмиснику вдалося втекти, Охоронна компанія Статус відшкодовує потерпілому збитки в тій мірі, як це прописано в договорі.

Для надійного захисту квартири використовується спеціальне охоронне устаткування. Бездротові технології особливо зручні у використанні і в установці. Монтаж і підключення всього обладнання здійснюється оперативно і в зручний для клієнта час.

  • Датчик відкриття вікон і дверей;
  • Датчик руху, що реагує на л юдей, але ігнорує тварин до 25 кг;
  • Протипожежний датчик, який визначає підвищення температури, високий рівень задимленості і загазованості;
  • Контрольна панель, організуюча роботу всіх датчиків, що уловлює і передає всі сигнали;
  • Клавіатура управління;
  • Кнопка тривоги.

Можливий віддалений контроль всіх датчиків за допомогою спеціального програмного забезпечення з мобільного телефону.

Устаткування має гарантію і регулярно обслуговується технічними майстрами служби безпеки Статус.

 

Іноді потрібен додатковий додатковий захист для тих випадків, якщо в квартиру намагаються проникнути сторонні особи в той момент, коли господарі всередині приміщення. Натисканням тривожної кнопки власник квартири посилає сигнал тривоги на Пульт охорони, і група реагування моментально виїздить на допомогу. Завдяки цій функції можна вберегти від зазіхань злочинців не тільки майно, а й найдорожче – життя людини.

 

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию