Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію

Супровід охорони від 2400 грн.

Повна екіпірування мобільної групи, брендований автомобіль

Спеціалізований автомобіль

Брендований автомобіль супроводу

Повна екіпіровка охоронців

Основні засоби захисту

+ посилені бронежилети

Гарантія

На всі надані послуги

відповідальність

Ми матеріально відповідаємо
за якість наших послуг

Сучасне оснащення

Використовуються новітні технічні засоби моніторингу та зв’язку

Залишити заявку

Организація послуги

Супроводжуваний вантаж
Ми супроводжуємо як фізичні вантажі, так і транспортування грошових коштів або переміщення фізичної особи.
Брендований автомобіль
Автомобіль супроводу повністю брендований в корпоративну стилістику СБ Статус
Повна екіпіровка
Охоронці оснащені всіма необхідними засобами захисту, включаючи каски і посилені бронежилети
Сучасне спецобладнання
На автомобілі супроводу встановлені спецсигнали, а також додаткові пристрої моніторингу і тривоги
Супутникове GPS стеження
Супутникове стеження за вантажем в реальному часі, допоможе визначити місце розташування об’єкта на всіх етапах супроводу
Кваліфіковані охоронці
Вантаж супроводжують фахівці високого рівня підготовки і обов’язково удвох
Віддалений моніторинг
Протягом всього маршруту оператором виконується стеження з центру за вантажем. У разі необхідності приймаються допоміжні заходи

Охоронний супровід – комплексна послуга, під якою мається на увазі захист власності клієнта, а іноді його життя і здоров’я, під час переміщення або транспортування. Для забезпечення максимальної безпеки за об’єктом закріплюється двоє або більше співробітників. Для ефективного виконання поставлених завдань у охоронців є все необхідне: уніформа, службову зброю, засоби зв’язку, додаткове обладнання та спецзасоби. Супровід здійснюється на спеціальному брендованому автомобілі згідно з попередньо розробленим комплексом заходів для попередження можливих загроз. Це дозволяє доставити вантаж у вказане місце без виникнення позаштатних ситуацій.

Як побудована робота

Залиште заявку на супровід


Передзвоніть до нас в офіс або заповніть форму, натиснувши на кнопку нижче

Залишити заявку

Надання послуги супроводу


В узгоджений час автомобіль супроводу прибуває в умовлене місце, проводить візуальний огляд супроводжуваного об’єкта на предмет можливих вразливостей, встановлюється спец обладнання. За узгодженим маршрутом об’єкт супроводжується в пункт призначення, після прибуття послуга вважається наданою, демонтується спец обладнання та автомобіль супроводу залишає пункт призначення.

Моніторинг


Компанія “Статус” забезпечує 24 годинний моніторинг об’єктів, що охороняються на трьох пульт охорони. Використовуються різні канали зв’язку: GPRS і GSM, Інтернет і телефонний зв’язок. Це дозволяє дублювати джерела інформації для запобігання можливих збоїв і дає можливість спостерігати за об’єктом на всій протяжності маршруту в будь-якій точці України.

Реагування


У разі виникнення аварійної ситуації, контрольна панель миттєво відправляє сигнал тривоги операторам пульта охорони. У разі необхідності будуть направлені додаткові групи швидкого реагування, Поліція, Швидка допомога, МНС. Всі автомобілі оснащені світло-звуковою індикацією, GPS-трекерами, відеореєстраторами, радіо- і мобільним зв’язком

Співпрацюючи з нами ви отримуєте

Технічне забезпечення

Повна екіпіровка охоронців. Використовуються новітні технічні засоби моніторингу та зв’язку

Професійний захист

Вантаж супроводжують фахівці високого рівня підготовки і обов’язково удвох

Гарантію безпеки

Ми матеріально відповідаємо за якість наших послуг

Замовити послугу

При транспортуванні вантажів, проведення різних фінансових операцій або передачі цінних паперів часто існує ймовірність виникнення позаштатної ситуації. Вони пов’язані з ризиками для життя і для бізнесу. Чи можна їх попередити і не допустити? Так! Для цього служба безпеки «Статус» прикладає максимум зусиль. Ми надаємо послуги охоронного супроводу вантажів, супроводу угод і гарантуємо безпеку. У нас працюють професійні охоронці, що володіють великим досвідом і необхідними навичками. Вони прекрасно справляються зі своїми завданнями і знають, як потрібно діяти в ситуації, що виникла!

Охорона вантажів і охоронний супровід транспорту – запорука безпеки вашого бізнесу.

На сьогоднішній момент багато компаній різного роду діяльності незалежно від крупності бізнесу, нехай то приватний підприємець або величезна мережева корпорація здійснює перевезення вантажів до замовника або партнеру. На шляху пересування вантажу може відбутися ряд непередбачених ситуацій, внаслідок яких доставка в цілості в точку прибуття вашого вантажу стає під загрозу і ваш бізнес стає вразливим, ви несете фінансові втрати і отримуєте небажані негативні наслідки для подальшої співпраці з вашими клієнтами або партнерами.Ваш вантаж як при транспортнику може піддатися ретельно спланованим нападу, так і в момент вимушеної зупинки автомобіля (ДТП, несправність автомобіля, поломка внаслідок неякісного дорожнього покриття і тд) або планової (по частковому вивантаженні вантажу на точках доставки або заплановані точки відпочинку через тривалість поїздки). Це все призводить до колосальних фінансових втрат в бізнесі. Всього цього можливо уникнути, замовивши у нас послугу охоронного супроводу вантажу. У нас професійно підготовлені охоронці, які пройшли спеціальну підготовку, мають і знають, як вести себе в різних позаштатних ситуаціях, приймаючи правильні швидкі рішення, також мають повну необхідну екіпіровку. Ми забезпечимо не тільки фізичною охороною вашого вантажу, ми надамо вам продуманий проект проведення охорони при транспортуванні вантажу, куди входить надання рекомендацій по найбільш безпечного маршруту і часу пересування вантажу, GPS контроль і моніторинг пересування і зупинки вантажу під час супроводу, з фіксацією часу, дати і тривалості зупинок, географічних координат місць, в яких вони відбулися. Наша компанія забезпечить вам гарантовану безпеку вантажоперевезення.

Переваги замовлення даної послуги у нас

Команда супроводу охорони формується з досвідчених фахівців з безпеки, які пройшли тривалу спеціальну підготовку, які мають відповідну кваліфікацію;

Повна екіпіровка охоронців;

Спеціалізований автомобіль супроводу;

Сучасне технічне оснащення охоронців і супроводжуючого автомобіля;

Індивідуальний підхід, конфіденційність;

Прийнятність вартості послуги.

Ми успішно співпрацюємо як з представниками приватного і малого бізнесу, так і з великими великими компаніями, тому знаємо специфіку роботи з різними видами вантажів. Замовте дану послугу вже сьогодні і зведіть до мінімуму ризики і фінансові втрати при вантажоперевезеннях, довіртеся професіоналам охоронного бізнесу!

Коли необхідно охоронний супровід угоди

Це актуальна послуга, яку власники бізнесу користуються повсюдно. Вони звертаються до нас і позбавляються від зайвих проблем і переживань. При охороні фінансових угод виключається можливість виникнення загрози для життя клієнта і співробітників його компанії.Представники бізнесу користуються нашими послугами в різних випадках:

передача грошей у великих розмірах;

транспортування вантажів; продаж дорогого майна: автомобіль, техніка, антикварні речі;

проведення операцій з нерухомістю;

передача цінних паперів або важливих документів;

продаж компаній і активів.

При укладанні таких угод не ризикуйте! Надійна охорона в наш неспокійний час вкрай необхідна. Зверніться в службу безпеки «Статус», довіртеся нам і ми захистимо ваш бізнес! В обов’язки охоронців входить захист життя клієнта, усунення будь-яких позаштатних ситуацій і знешкодження зловмисників. Наші співробітники регулярно підвищують свою кваліфікацію і знаходяться в прекрасній фізичній формі. Вони завжди готові до виникнення небезпечних ситуацій і до їх запобігання!

Охоронний супровід для бізнесу – запорука безпеки

Проведення будь-яких фінансових операцій пов’язано з певними ризиками. Під ними маються на увазі протиправні дії з боку конкурентів і зловмисників. Предметами посягань є важливі документи, гроші і матеріальні цінності. Також метою злочинців може бути зрив угоди або неправомірне привласнення активів. В результаті злочинних дій зловмисників власник втрачає контроль над бізнесом, втрачає багато грошей або піддає своє життя небезпеці.

Звернувшись до нас, можна не турбуватися!

Ми знаємо свою роботу і якісно її виконуємо. Клієнти нам повністю довіряють і укладають угоди без негативних наслідків. Вони знають, що наші охоронці стежать за всім, що відбувається навколо, і вчасно приймають правильні рішення. Це запорука спокою і безпеки!

В чому полягає послуга?

Охоронний супровід угоди – комплексна послуга, під якою мається на увазі захист ділових інтересів клієнта, його життя і здоров’я. Для забезпечення безпеки під час підписання договору або передачі цінного вантажу ми надаємо двох і більше спеціально навчених людей. Для ефективного виконання поставлених завдань у охоронців є все необхідне: уніформа, службову зброю, засоби зв’язку, додаткове обладнання та спецзасоби.

Охоронний супровід при укладанні угод – ідеальне рішення для представників малого, середнього та великого бізнесу. Якщо мова йде про охоронний збройному супроводі вантажів, мається на увазі не тільки присутність охоронців. Додатково ми надаємо брендований автомобіль для супроводу цінного вантажу і розробляємо комплекс заходів для попередження можливих загроз. Це дозволяє доставити вантаж у вказане місце без виникнення позаштатних ситуацій.

Переваги замовлення послуги у нас

Професійне охоронне супроводження угоди – гарантія особистої безпеки і збереження Вашого майна, грошей, коштовностей. Ми надаємо озброєних охоронців в повній екіпіровці. Можливе замовлення послуги на період проведення переговорів з партнерами по бізнесу або укладення угод. Вибравши нас, Ви не пошкодуєте! До наших головних переваг відноситься:

Великий досвід в цій області діяльності – для усунення ризиків передбачаються всі моменти. До них відноситься перевірка місця проведення фінансової операції, складання оптимального маршруту супроводу вантажу, фізичний захист клієнта, моніторинг навколишнього території.

Надійність – охоронний супровід для бізнесу проводиться на вищому рівні. Наші охоронці пройшли строгий відбір. Вони спеціально навчені і підготовлені до будь-яких позаштатних ситуацій. У охоронців є ліцензія на зберігання і носіння оружія.Конфіденціальность – значимий аспект, якому приділяється підвищена увага.

Нашим основним принципом є нерозголошення інформації. Бізнесмени це цінують і співпрацюють саме з нами.

Професіоналізм співробітників – наші охоронці не тільки знаходяться у відмінній фізичній формі. Вони володіють хорошими аналітичними здібностями. Охоронці швидко приймають рішення, виходячи з конкретної ситуації і навколишнього оточення.

Прийнятна вартість послуг – краще відразу звернутися в службу безпеки «Статус» і замовити охоронний супровід угоди.

З нами Ви не залишитеся без майна, що не втратите велику суму грошей, не втратите цінний груз.Как замовити охоронний супровід угоди? Зателефонуйте нам і скористайтеся послугами досвідчених охоронців! Не нехтуйте своєю безпекою і не ризикуйте. При укладанні фінансових угод часто виникають несподівані ситуації. З нами Ви можете бути спокійні. В ході підготовки до завдання ми врахуємо всі ризики і забезпечимо безпеку при оформленні комерційної угоди!

Замовити послугу

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию