Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
охоронний супровід вантажів

Охоронний супровід для юридичних і фізичних осіб


Охоронний супровід для юридичних і фізичних осіб – нова послуга від СБ «Статус»

В цьому році ми розширили сферу своєї діяльності і запустили нову послугу – це охоронний супровід для бізнесу та фізичних осіб . Ми знаємо, що в наш час питання безпеки ставиться на перше місце. Це стосується укладення фінансових угод, перевезення вантажів і цінних речей, збереження життя. Щоб Ви відчували себе спокійно, ми завжди приходимо на допомогу.

Охоронний супровід для бізнесу – вигідна пропозиція

Щодня полягають фінансові операції, пов’язані з великими грошовими сумами. Щоб все пройшло гладко і без неприємних інцидентів, звертайтеся до нас за допомогою. Власники і представники компаній замовляють охоронний супровід для бізнесу в багатьох випадках:

  • перевезення вантажів – в нашому автопарку є брендований автомобіль.Ми супроводжуємо цінні вантажі на близькі й далекі відстані. Наші охоронці знають, як діяти під час спроби пограбування. Тому ризики зводяться до нуля;
  • продаж нерухомості – щоб при продажу котеджу не виникла непередбачена ситуація, разом з Вами на зустріч підуть двоє наших охоронців.вони Усе проконтролюють і забезпечать захист ваших інтересів;
  • передача важливих документів або грошей – ми надамо у Ваше розпорядження кращих охоронців, забезпечених всім необхідним.Тому на зустрічі з партнерами по бізнесу, з інвесторами чи не виникнуть форс-мажорні ситуації;
  • продаж машини і інших дорогих речей – наші співробітники забезпечують безпеку, контролюють обстановку і діють, в залежності від ситуації.

Бізнесменів на кожному кроці підстерігає небезпека. Тому ми відповідально ставимося до кожного завдання. В обов’язковому порядку оглядається навколишня територія і перевіряється місце, де будуть проходити переговори або зустріч. Під час укладання угоди наші охоронці максимально уважні до всього, що відбувається навколо. Вони вживають усіх заходів, щоб при передачі грошей, продажу активів компанії не виникли небезпечні ситуації.

Ознайомтеся детальніше з нашою новою послугою охоронного супроводу , зателефонуйте нам і переконаєтеся в нашому професіоналізмі!

Особиста охорона – забезпечення безпеки фізичних осіб

Як забезпечити власну безпеку при відвідуванні масового заходу, при продажу приватного будинку, при переміщенні цінних речей? Захистити своє життя можна з нашою допомогою. Служба безпеки «Статус» надає нову послугу   охоронного супроводу фізичних осіб. Даною послугою користуються політики, бізнесмени, відомі журналісти, актори і їх сім’ї. Додаткові заходи захисту потрібні також тим, хто має доступ до секретної інформації.

Пограбування, хуліганство, насильство – протиправні дії, з якими люди часто стикаються. Це пояснюється тим, що рівень злочинності сьогодні досить високий.   Ми приходимо на допомогу, коли виникає конкретна загроза життю. Також наші послуги корисні при перевезенні коштовностей, покупці антикварних речей, підписання важливих паперів. Коли поруч знаходяться охоронці, ймовірність розвитку небажаних ситуацій зводиться до нуля. Наші фахівці знають тонкощі роботи і вміло застосовують свої навички на практиці. Щоб убезпечити себе і рідних людей, потрібно скористатися допомогою професійних охоронців. Детальніше про послугу охоронного супроводу фізичних осіб можете дізнатися тут.

Особиста охорона – не розкіш, а необхідність. Звернувшись до нас, Ви подбаєте про власну безпеку і зможете захистити свою сім’ю. У наших охоронців добре розвинена реакція. Вони моментально реагують на ситуацію і захищають клієнта. Наші охоронці постійно підтримують себе у відмінній фізичній формі. Вони володіють бойовими мистецтвами і вміють влучно стріляти. Це головні критерії, завдяки яким успішно вирішуються всі виникаючі ситуації!

СБ «Статус» – гарант Вашої безпеки

Надійна охорона потрібна в різних випадках: підписання договорів, операції з нерухомістю, перевезення великих сум грошей. Якщо у Вас намічаються такі події, зателефонуйте нам. Не нехтуйте безпекою! Краще звернутися до нас, ніж потім шкодувати про втрачені гроші або про втрату важливих документів. Ми надамо двох охоронців і при необхідності будемо супроводжувати Вас на брендований автомобілі.

Про наших переваги:

  1. Професіоналізм охоронців – в РБ «Статус» працюють найкращі фахівці. Наші охоронці наглядові, витривалі, фізично підготовлені. У них є уніформа, зброя, спецзасоби.
  2. Конфіденційність інформації – головний принцип, якого ми завжди дотримуємося.
  3. Комплексний підхід до справи – для ефективного вирішення завдань продумуються всі моменти, починаючи з перевірки маршруту пересування об’єкта і закінчуючи фізичним захистом.

Замовте нашу нову послугу охоронного супроводу і будьте спокійні! Ми подбаємо про Вашу безпеку і про збереження вантажу або грошей!

Замовити

 

 

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию