Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію

Питання та відповіді

Підключення

Ви працюєте лише у м.Києві та Київській області?

Група компаній “Статус” входить в Українську Федерацію Професіоналів Безпеки та під її егідою групи реагування “Статус” включені у склад “Національної мережі реагування”. Ми можемо встановити сигналізацію, підключити її на наш пульт охорони майже в кожногому місті України, де є охоронні фірми з групами оперативного реагування.

Чим ваша компанія краща за інші?

1. Ми пропонуємо адекватну та чесну ціну за наші послуги, без додаткових прихованих платежів. Наприклад: у вартість охорони квартири входять все: і моніторинг на пульті, і виїзди групи реагування, і обслуговування сигналізації. Ряд компаній пропонує приблизно наші ціни, чи на пару “копійок” дешевше, проте виїзд авто охорони чи інженера на обслуговування сигналізації оплачується окремо.

2. Ми швидко приїжджаємо на сигнали “тривога” з об’єктів завдяки використанню в групах реагування ВЛАСНИХ нових автомобілів Рено, передачі сигналу “тривога” за лічені секунди з пульта охорони на планшет в автомобіль + підтвердження та уточнення через радіостанцію та телефон. На кожному автомобілі встановлено світло-звукову систему (“мигалку”), систему GPS відслідковування автомобіля, відеореєстратор, що забезпечує оперативність та контроль своєчасного прибуття на об’єкт, що охороняється. Співробітники проходять навчання та спецпідготовку (80% стаж роботи більше 5 років), обладнані: форма “титан”, сфери “беркут”, бронежилети з розвантаженням, дубинка “торфа”, газ, пістолет та мобільна радіостанція. У нас налагоджена система контролю та перевірок несення служби, щоденно співробітників перевіряє штатний фельдшер. Увага! В деяких компаній за сигналами “тривога” виїжджають охоронці на власних різноманітних машинах без систем контролю прибуття, а виклик здійснюється за телефоном, як в таксі… Час подачі таксі відомий усім, а раптом “вибачте, у Вашому районі немає вільних машин”…

3. На нашому пульті встановлено 4 різні системи, що дозволяє підключити під нашу охорону майже будь-який прийомно-контрольний прилад без додаткових витрат для клієнта.

4. Ми забезпечуємо цілодобове обслуговування та техпідтримку, на встановлене нами обладнання ми надаємо гарантію 36 місяців.

5. Ми тестуємо і одні із перших впроваджуємо новинки ринку безпеки для зручності Клієнта та підвищення захисту систем охорони. 

Якщо вдома є тварина, чи можна встановити сигналізацію?

Якщо тварина невелика (до 25 кг), то ми встановлюємо спеціальні датчики, які не реагують на таких тварин, а обмежувати домашніх улюбленців у пересуванні немає потреби. Якщо тварина велика, то ми рекомендуємо виділити їй простір в приміщенні, де не будуть встановлені датчики руху, там можна буде встановити датчик розбиття скла або вікривання вікон чи дверей.

Я не маю стаціонарного телефону і в мене часто зникає електроенергія, чи можна підключити Ваш захист?

Для підключення під охорону, ми використовуємо свій канал зв’язку, в основному GRPS та резервний GSM, інтернет канал абл телефонну лінію. При підключенні під нашу охорону, інженер розраховує необхідне джерело безперебійного живлення сигналізації та ємність акумуляторної батареї для безперебійної роботи системи у випадку відключення електроенергії.

Які повноваження мають співробітники служби швидкого реагування “Статусу” порівняно з силами позавідомчої охорони?

Відповідно до законодавства, співробітник ГШР має право затримати правопорушника на місці, в тому числі із використанням спеціальних засобів. Таким чином, дії та повноваження служби реагування аналогічні до поліції з різницею лиш у двох моментах: співробітних ГШР не має права обшуку та права доставити затриманого у відділення, з цією метою залучаються сили поліції.

Чи треба здавати ключі від вхідних дверей

Ні, не треба, нам потрібен ключ від тамбурних дверей (хвіртки, воріт) та електронний ключ під’їзду. Клієнт, при підключення квартири чи будь-якого іншого об’єкту надає список людей, яких можна викликати для відмикання дверей, у випадку, якщо виникли підозри на проникнення зловмисника. Група швидкого реагування, яка приїжджає за тривожним сигналом, бере ситуацію під свій контроль та очікує прибуття клієнта, який сповіщений про “тривогу”.

Чим відрізняється безпровідна сигналізація від звичайної? Що надійніше?

Функціональність та захист на відрізняються. Безпровідна сигналізація використовує датчики та елементи сигналізації, які пов’язані між собою по радіоканалу без використання проводів, що актуально у випадку вже готового ремонту в приміщенні, вона дорожча за звичайну при встановлення системи і потребує заміни батарейок в датчиках з певною періодичністю.

Обслуговування

Як викликати майстра з ремонту сигналізації та підкажіть час роботи?

Час роботи чергового інженера з обслуговування сигналізації 24 години на добу 7 днів на тиждень. Для виклику майстра вам треба подзвонити на пульт охорони й залишити заявку. Телефони пульта охорони є в Договорі охорони, на наліпці “Об’єкт під охороною”, т. (044)221-07-55; (044)424-77-75; (044)424-77-88 цілодобово.

Як забезпечується охорона об’єкту, якщо він через якісь причили без струму?

Прилади обладнані резервними джерелами живлення, вікдлючення електроенергії на об’єкті ніяк не впливає на якість моніторингу. Крім того, сигнал про відключення елетроенергії миттєво приходить на станцію моніторингу, і ми повідомляємо клієнта про проблему.

Як оплатити абонентське обслуговування?

Оплата послуг “Статуса” може здійснюватися по безготівковому розрахунку, через платіжні термінали “ПриватБанку”, Інтернет додаток “Приват 24” за допомогою пластикових карт Visa і VasterCard, а також через Portmone на сайті в Особистому кабінеті. В Особистому кабінеті знаходиться інформація про розмір абонентської плати та детальна статистика платежів.

Що станеться, коли в безпровідній сигналізації розрядиться батарейка?

При низькому заряді батарейки сигналізація відправить сигнал на Пульт охорони, наш спеціаліст їх замінить (батарейки необхідно придбати). Час роботи елементів живлення датчиків 1-3 роки.

Чи можна “заглушити” сигналізацію?

Ваш прилад має зв’язок з нашим Пультом в основному по двох каналах зв’язку – “Основному” та “Резервному”, для цього використовується: GPRS, GSM, інтернет і телефонна лінія. При спробі “заглушити” чи якимось чином заблокувати канал зв’язку, ми отримаємо сигнал на Пульт та виїде наша група реагування.

Хто виїжджає за сигналом тривоги та протягом якого часу відбувається прибуття на місце?

За сигналом тривоги на об’єкт, що охороняється, виїжджають групи швидного реагування “Статус” та автомобілі охорони наших партнерів із “Національної мережі реагування”. В м.Київ в цілодобовому режимі здійснюють чергування 20 автомобілів охорони, середній час прибуття на об’єкт складає 3-7 хвилин.

Якщо я хочу поїхати на тривалий час, чи маю я Вас попереджати, які є моменти?

Вам необхідно повідомити на наш Пульт охорони час відсутності та контакти людини, з якою можна буде спілкуватися замість Вас. Питання можуть виникнути різні, як на рахунок сигналізації, так і на рахунок проблем із комунікаціями (вода, світло і т.д.), що потребує відмикання об’єкту для усунення проблем. Також важливо утримувати позитивний баланс оплати послуг, для уникнення відключення системи сигналізації.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию