Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
Автомобиль охраны Статус

Комплексні рішення з охорони та безпеки від СБ «Статус»


У попередніх матеріалах ми вже писали про те, якими характеристиками повинна володіти приватна охоронна фірма для того, щоб ви могли довірити свою безпеку тієї чи іншої компанії. Служба охорони і безпеки «Статус» робить все можливе для того, щоб комплекс пропонованих систем безпеки максимально покривав всі вимоги клієнта.

Ми пропонуємо комплексні рішення безпеки, які допоможуть вам захистити своє житло (квартиру чи приватний будинок), магазини (і інші торгові приміщення), промислові або бізнес-об’єкти. Служба охорони «Статус» – це власний сучасний автопарк, час реагування, яке не перевищує 3-7 хвилин по Києву, великий вибір обладнання, моніторинг в режимі 24/7. Ми без вихідних і перерв працюємо над тим, щоб ваше майно завжди було під захистом.

У матеріалі хотілося б детальніше розповісти про особливості систем безпеки для тих чи інших об’єктів: чим відрізняється сигналізація в магазин від охорони квартири або території, як ми реалізуємо комплексну безпеку на підприємстві та дачній ділянці.

Охорона квартир в Києві

Говорячи про охорону нерухомості житлового призначення, перш за все, користується популярністю послуга охорони квартир: будь-яка охоронна фірма в Києві пропонує своїм клієнтам подібні рішення. Однак, не у всіх служб охорони виходить робити це якісно. Як ми вже писали, обов’язковою умовою надійної охорони житла стає наявність власного автопарку для швидкого реагування і центрального пульта охорони, який передає сигнали в автомобілі охорони.

Середній час виїзду за Києвом у служби охорони «Статус» – 3-7 хвилин. Як показує статистика, цього достатньо для того, щоб запобігти злочинові. Пропоновані нами рішення з охорони квартир передбачають:

Установка сигналізації. Пультова охорона – ідеальний спосіб захисту власного житла. Сигналізації для квартири встановлюються без проводів, що дозволяє не турбуватися про збереження ремонту. До того ж, ми самостійно підбираємо оптимальне місце розташування датчиків сигналізації для квартири, налаштовуємо їх чутливість таким чином, щоб домашні тварини не провокували помилковий сигнал. Системи охорони для квартири можуть передбачати як охоронну (пультової), так і тривожну (автономну) сигналізацію. Остання сповіщає про спробу проникнення звуком.
Захист від протікання води. Додатково, крім установки сигналізації, ми пропонуємо монтаж датчиків оповіщення про протікання газу або води. Це дозволить не турбуватися про безпеку житла у відпустці або на роботі – ми будемо в режимі 24/7 контролювати стан вашої квартири.
Крім описаних вище базових послуг, системи охорони квартири передбачають СМС-повідомлення клієнта, режим нічної охорони і оповіщення про пожежу. Установка сигналізації для квартири – це в сучасних умовах необхідність, але корисною вона буде тільки в тому випадку, якщо ви довіритесь професіоналам!

Охорона приватних будинків

Кілька більш складні системи безпеки ми пропонуємо для охорони приватних будинків і котеджів. В такому випадку пріоритетною стає не тільки захист будинку / котеджу, але і охорона території від проникнення. Убезпечити від вторгнення допоможе установка сигналізації – одночасно і автономної (тривожної), і охоронної (пультової). Перша бере на себе задачу по охороні території, оповіщаючи гучним звуковим і світловим сигналом, дезорієнтувати грабіжника. Охоронна сигналізація після спрацьовування датчиків передає сигнал на пульт, і служба охорони в особі екіпірованого екіпажу виїжджає на об’єкт.

Додатково до пропонованих рішень охоронна фірма «Статус» пропонує встановити оповещатель про витік води, спалах, витоку газу. Комплексні системи безпеки допоможуть вам завжди бути впевненим в надійному захисті майна.

Охорона об’єктів у Києві

Крім житлових ділянок, СБ «Статус» пропонує комплексні системи безпеки з охорони території та об’єктів в Києві. Ми пропонуємо охорону об’єктів нерухомості (об’єкти будівництва), території, промислових об’єктів. Крім описаних вище рішень по пультової охорони пропонуємо також фізичну охорону вахтовим методом. Подібний підхід дозволить забезпечити комплексний захист всього периметра території, що охороняється. Повністю екіпірований професійний штат дозволяє забезпечити захист територій і об’єктів в Києві будь-якого масштабу.

Бізнес-об’єкти

Окремий напрямок систем безпеки – охорона бізнес-об’єктів в Києві. Встановлюючи сигналізацію в магазин або охоронну сигналізацію в офіс необхідно подбати не тільки про захист майна, а й про безпеку персоналу. В такому випадку ідеальним рішенням стане установка комплексної системи з тривожною кнопкою.

Сигналізація в магазин з тривожною кнопкою передбачає установку спеціального пристрою, який передає сигнал на пульт НЕ після спрацьовування датчиків, а при натисканні на кнопку. Таким чином, ви турбуєтеся про безпеку персоналу. Сигналізація в магазин від служби охорони і безпеки «Статус»

Залишити заявку

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию