Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію

Охоронна
сигналізація
від 400 грн/міс

Охоронна сигналізація захистить від взлому та проникнення

Отримайте цілодобовий захист зі СТАТУС!

  • Безліміт викликів охорони.
  • Фіксована оплата на місяць.
  • Прибуття охорони цілодобово 24/7.
  • Розширена гарантія 3 роки.
  • Великий вибір охоронних систем під Ваші завдання.
 

Охоронна сигналізація

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Нам довіряють

Охоронна сигналізація

Цим терміном прийнято називати вид електронного приладу, який гарантує безпеку об’єкта нерухомості:

  • складу;

  • будинку;

  • офісу;

  • виробничого приміщення;

  • квартири.

Охоронна сигналізація від компанії “Статус” попереджає проникнення зловмисників на територію.

Види охоронної сигналізації

Їх існує два. Відрізняються вони способом сповіщення. Автономна система реагує на спробу проникнення всередину чучним тривожним сигналом. Використовується ревун або сирена. Однак, не відбувається передачі сигналу — ні власнику, ні посту охорони. Пасивна система сильно впливає на злочинця психологічно. Хоча в багатьох випадках навіть такої сигналізації буває достатньо. Статистичні дані вказують, що 70% потенційних злочинців уникають здійснення крадіжки, якщо дізнаються про наявність сигналізації. Близько 20% крадіїв втікають, коли починає звучати сирена. Щоб не дати найбільш відчайдушним зловмисникам уникнути покарання, необхідно встановити активну охоронну систему. Її переваги — в миттєвій передачі сигналу на охоронний пульт компанії “Статус” при спробі проникнення на територію об’єкта незаконним способом. Ці системи отримали назву “пультова охоронна сигналізація”. Як тільки співробітники охоронної структури отримають сигнал, вони вживуть заходи швидкого реагування і не дозволять зловмиснику нанести вам матеріальну шкоду.

Тривожна кнопка

Додаткові переваги надає кнопка тривоги, які має вигляд брелока, декоративної прикраси, чи схована під столом. Вона корисна при захисті у випадку розбійних нападів. Її призначення — швидка передача сигналу на пульт.

Захист від вимушеного входу

Ця функція доречна в ситуації, коли зловмисники очікують на господаря біля входу та змушують його зняти об’єкт з охорони. В такому випадку, власник вводить певний код. Однак, не той, яким він зазвичай користується, а спеціальний, який повідомляє про тривожну ситуацію, що виникла. Складається враження, що сигналізація відключена. Однак, на пульт нагляду компанії “Статус” приходить сигнал про проникнення. Пультова охоронна сигналізація дозволяє цілодобово контролювати всі процеси, що відбуваються на території об’єкту. Вона захищає вваше майно та недоторканість меж об’єкту.

Готові рішення

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию