Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
Охорона складу

Склади потребують охорони


Складські приміщення – об’єкти підвищеної важливості. Професійна охорона для складу абсолютно виправдана, адже там зберігаються дорогі матеріальні цінності. У разі крадіжки або НС підприємство понесе величезні збитки. Надійна охорона складу включає в себе цілий комплекс заходів – це і установка сигналізації і відеоспостереження, і організація цілодобового патрулювання території. Вибір засобів охорони слід робити виходячи зі специфіки діяльності об’єкта.

Особливості організації охорони складських приміщень

На перший погляд, охорону складу організувати дуже просто, адже це об’єкт закритого типу, і досить створити пропускний режим. Однак, говорячи про крупний склад, ми маємо:

  • величезну площу приміщення;
  • погану видимість за рахунок наявності великої кількості ящиків і контейнерів;
  • високу вартість матеріальних цінностей, що зберігаються на складі;
  • розташування об’єктів віддалено від людей;
  • шахрайство з боку працівників складу;
  • часом близьке до аварійного стану приміщення складу, ризик техногенної аварії, пожежі або підтоплення.

Існує не тільки зовнішня загроза – злом, проникнення, крадіжка, підпал та інше. Нерідко розкраданням матеріальних цінностей займаються самі ж працівники складу. Поряд з цим, безпеки приміщення загрожують такі фактори, як пожежі та підтоплення. Тому важливо організувати максимально ефективну, комплексну охорону складського приміщення.

Комплексна охорона складських приміщень

Комплексний підхід до організації охорони складу включає в себе:

  • технічні засоби безпеки – інноваційне обладнання та охоронні системи, пультова охорона, сигналізація, камери відеоспостереження;
  • своєчасне обслуговування технічних засобів безпеки;
  • цілодобова фізична охорона об’єкта.

Фахівці, що займаються організацією охорони, проведуть ретельний аналіз вразливих місць об’єкта, оцінять ступінь захищеності і рівень злочинності в районі розташування, вивчать специфіку матеріальних цінностей, що знаходяться на складі і режим функціонування самого об’єкта. Якщо це невеликий склад, що знаходиться на території підприємства, що охороняється, достатньо монтажу охоронної та протипожежної сигналізації в поєднанні з класичними засобами захисту – гратами або ролетами, надійними замками, міцним парканом.

Для охорони великого складського комплексу, особливо якщо він знаходиться за межею міста, потрібні посилені заходи – система відеоспостереження, фізична охорона і патрулювання об’єкта, пропускний пункт.
Сучасні охоронні системи захистять склад від вторгнення хакерів і грабіжників, вандалізму, псування майна, шахрайства з боку співробітників, аварійної ситуації та багатьох інших небажаних пригод. Забезпечення надійної охорони – обов’язковий крок, спрямований на захист матеріальних цінностей складу і забезпечення безпечної і стабільної роботи підприємства, нехтувати яким занадто небезпечно, адже збитки в разі позаштатної ситуації будуть досягати критичних масштабів.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию