Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
Охоронна система Ajax

Як обрати сигналізацію для охорони оселі: рекомендації фахівців з безпеки


 

Якщо Ви вирішили захистити свою домівку за допомогою охоронної сигналізації, Ви зустрінетеся з широким асортиментом та вибором комплектів. Вони розраховані на різні бюджет, гарантують різний ступінь захищеності, пропонують різні зручності, але є деякі важливі відмінності, які варто знати при виборі.

Види сигналізації для оселі

Прості домашні сигналізації з сиреною на двері, в народі «верещун» може відлякати злодія гучним звуком і привернути увагу перехожих. Більш дорогі моделі вже комплектуються датчиками і в разі проникнення відбувається SMS-повідомлення власнику на телефон через GSM канал зв’язку. Перевага таких систем полягає в тому, що вони не дорогі. Мінуси – якщо відбувається несанкціоноване вторгнення до вашого будинку і поруч немає жодного сусіда, який швидко прийде на допомогу, то це не врятує ваше майно.

Другий тип – більш вдосконалені системи безпеки з можливістю підключення до централізованого пульту моніторингу. Такі системи можуть працювати як автономно, так і з підключенням до пультової охорони. При постановці квартири на пульт можна бути впевненим у безпеці вашого майна, оскільки за нього  відповідають вже фахівців служби безпеки. Тобто компанія-виконавець несе матеріальну та репутаційну відповідальність за якість своїх послуг.

Після того, як обладнання  фіксує спробу проникнення на об’єкт, сигнал тривоги миттєво відправляється на централізований пульт охоронної компанії і для захисту вашої оселі вїзжає група навчених охоронців з правом затримати порушника. Далі все залежить від компанії, якою ви вирішуєте користуватися. Наприклад, команда швидкого реагування «Статус» прибуває на місце протягом 3-7 хвилин. Запорука ефективності – розташування груп практично в кожному районі Києва та передмістя. Де б у місті не була ваша квартира, охорона буде поруч.

Бездротові системи безпеки

На даний момент існує більше десятка виробників, а на українському ринку набули популярності бездротові системи безпеки Ajax і U-Prox. Такі сигналізації прості в керувані, легко встановлюються на стіни, не псують інтер’єр. Якщо ви вирішите переїхати, просто знімайте обладнання – і воно готове до транспортування на нове «робоче місце».

Для охорони квартиры, невеликих офісів і магазинів підходять стартові комплекти Ajax Systems та U-Prox, до набору яких входять:

  • хаб (централь) – пристрій, що передає сигнал на пульт моніторингу
  • датчик на відкриття дверей
  • датчик руху
  • брелок для керування системою.

Ви можете контролювати безпеку свого будинку за допомогою зручного мобільного додатку – поставити/зняти з охорони, наявність електрики, температуру в приміщенні, зробити фотофіксацію того, що відбувається у випадку проникнення.

Система сигналізації для захисту оселі Ajax Systems— це вибір тих, хто любить тримати все під контролем, оскільки завдяки додатковим пристроям, можливо зібрати систему «розумний будинок». Системи U-Prox (MAKS Pro ) є простішою версією, ніж Ajax: Мають базова функціональність, більшість сповіщувачів подібні та мають такі ж самі технічні характеристики. Асортимент приладів і пристроїв від виробника U-Prox активно розширюється і незабаром поповнюється всім необхідним для ентузіастів «розумним будинком». Для підвищення рівня безпеки у обох виробників є можливість додатково замовити датчики витоку води, витоку газу, контролю температури і виявлення диму.

Ціна на охоронне обладнання

Вартість обладнання в охоронних компаній приблизно однакова. Остаточна ціна комплексу послуг залежить від умов, на які фірма погоджується встановити систему сигналізації в квартирі і захистити ваше житло. Якщо вартість встановлення системи є підозріло низькою, то буде висока абонентська плата. У випадку, якщо абонплата низька, то, швидше за все, існує ліміт на кількість безкоштовних виїздів команд швидкого реагування або обслуговування здійснюється за додаткову плату. Якщо як інсталяція і послуги безпеки надаються за безцінь, уважно вивчіть договір – в документі ви знайдете багато застережень. Ніхто не буде працювати на збиток.

Як моє місце проживання зробити безпечним?

Зв’яжіться з компанією «Статус», використовуючи контакти, вказані на сайті, або замовляючи зворотний дзвінок. Фахівці допоможуть підібрати охоронне обладнання для певної квартири або приватного будинку з урахуванням наявного бюджету, будуть встановлять систему, налаштують і підключать до власного пульту моніторинга.

Підключитися

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию