Уважаемые Заказчики, в связи с объявленным карантином, сообщаем телефоны для связи:

Пульт охраны

(044)221-07-55

(044)424-77-88

(067)216-50-01

(многоканальные)
Офис

(067)243-23-03

(067)402-14-01

(067)376-49-19

(067)218-62-50

(067)548-78-48

Бухгалтерия

(067)468-33-14

(050)291-60-05

(067) 243-23-03
замовити консультацію
охорона банків

Як убезпечити банківські установи?


Банківська діяльність пов’язана з багатьма ризиками, в тому числі небезпекою пограбування. Для банку це означає втрату не тільки грошей, але і довіри клієнтів. Щоб запобігти загрозі, важливо організувати належну охорону. Спеціально підготовлені співробітники відділу безпеки, прогресивне технічне оснащення, сигналізація і відеоспостереження – це ефективні кроки для мінімізації ризиків і стабільної роботи банку.

Комплексна охорона для банківської установи

Щоб фінансова установа працювало безпечно, слід організувати комплексну охорону – фізичну та технічну.
Технічна охорона це:

  • система відеоспостереження – всередині приміщення, на вході, на території;
  • охоронна сигналізація;
  • охоронні хаби і датчики;
  • пожежна сигналізація;
  • тривожні кнопки;
  • системи контролю доступу.

Завдяки монтажу інноваційних функціональних систем відеоспостереження і задіяння співробітників служби охорони забезпечується цілодобове контролювання об’єкта.

Тривожні кнопки – це дротові або бездротові ручні сповіщувачі, якими можуть скористатися співробітники банку при проникненні грабіжників всередину, що вони можуть зробити, наприклад, під виглядом звичайних відвідувачів. Вона може знаходитися в будь-якому зручному місці. Переваги тривожної кнопки – це простота використання, висока надійність і ефективність, доступність за ціною. Натиснувший кнопку передає повідомлення про порушення режиму безпеки на пульт моніторингу, який моментально фіксує диспетчер і направляє мобільну групу екстреного реагування.

На вході в банк доцільно організувати контрольно-пропускний режим. Завдяки цьому забезпечується:

  • контроль входу в приміщення фінансової установи співробітників і відвідувачів;
  • застереження потрапляння сторонніх осіб;
  • своєчасне виявлення потенційних загроз;
  • захист від вандалізму;
  • порядок.

Контрольно-пропускний режим часто встановлюється перед приміщеннями з обмеженим доступом. Відповідальними є співробітники фізичної охорони, які мають чіткі інструкції стосовно того, як діяти в тій чи іншій ситуації і пропускають тільки людей, що мають допуск. На місці проходу часто встановлюється турнікет.

 

Фізична охорона – спеціально підготовлені співробітники служби безпеки, навчені швидко і грамотно реагувати в екстремальних ситуаціях. Від правильності прийнятого ними рішення і скоординованості роботи в разі нападу, виникнення конфлікту, спрацьовування сигналізації або надзвичайної ситуації залежить життя співробітників банку та збереження майна і активів банку і клієнтів. Дійсно якісну охорону можуть організовувати спеціалізовані охоронні підприємства, компетентні саме в цій сфері, що мають хороший досвід і бездоганну репутацію на ринку безпеки.

Оставить заявку на подключение

мы перезвоним и предоставим всю необходимую информацию